Sleep Paralysis The Uncanny Valley

016. Ağustos 2018 – Barkley Valley, British Columbia, Kanada.
Thomas uyku felci çekiyor ve siz bu korkunç deneyime bir çare bulmaya çalışıyorsunuz. Günler geçtikçe aniden uyanacaksın… uyku felci geçirmiyorsun… hala senin odan ama bir şeyler farklı hissettiriyor… bir şeyler farklı.

İlerleyen bölümlerde, Thomas’ın çok uzun süredir peşini bırakmayan travmayla yüzleşeceksiniz. Uçuşlardan mı korkuyorsunuz? Kötü niyetli eski sevgililer? Travma yaratan filmler? Arka odalar mı? Oyunda bu travmayı yaşayın.

Oyununuzu etkileyen farklı kararlar alın, ilerlemek için bulmacaları çözün ve aklınızı kaybetmemek için akıl sağlığınızı kontrol altında tutun.

Ayrıca benzersiz bir PT Döngüsü olacak!
Kararlarınız aynı zamanda karanlığa düşüp aklınızı mı kaybedeceğinizi veya hayatta kalıp daha güçlü çıkmanızı da etkileyecektir.

Ana Özellikler
Anlatılan Hikaye – Thomas son birkaç gün içinde başına gelen olaylar hakkında yazıyor. Anlatımına eşlik ediyorsunuz.

Anlamlı Kararlar Vermek – Bazı kararlarınızın yalnızca hikaye üzerinde değil, aynı zamanda oyunla ilgili anlık deneyiminiz üzerinde de etkisi vardır.

Korku ve Stresi Yönetmek – Thomas yalnızca belirli bir miktarda stresi kaldırabilir. Onun korkuları ve stresiyle doğru şekilde başa çıktığınızdan emin olmalısınız.

Bulmaca Çözme – İlerlemek için oyunun belirli bölümlerinde bulmaca çözeceksiniz.

Sorununuzu Araştırmak- Thomas’a ne olduğunu öğrenmeye çalışmalısın. Bunu oyunda verilen tüm bilgilere (anlatım, web siteleri, notlar, resimler, video kasetler vb…) dikkat ederek yapabilirsiniz.
Çoklu sonlar – Yaptığınız seçimlerin kombinasyonu farklı bir sonun kilidini açacaktır.


6.108
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2022 17:31
Sleep Paralysis The Uncanny Valley

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.4 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?