Slay the Princess

3Slay the Princess indir - (Direkt indir)

Ormanın içinde bir patikadasınız ve o patikanın sonunda bir kulübe var. Ve o kulübenin bodrum katında bir Prenses var.

Onu öldürmek için buradasın. Eğer yapmazsan dünyanın sonu olur.

Seni durdurmak için elinden gelen her şeyi yapacak. Büyüleyecek, yalan söyleyecek, sana dünyaları vaat edecek ve eğer ona izin verirsen seni defalarca öldürecek. Bunun olmasına izin veremezsin. Unutmayın dünyanın kaderi sizin omuzlarınızda.

Onu dinlemeyeceksin, değil mi? Prensesleri öldürmemiz değil, kurtarmamız gerekiyor…

Tamamen kusursuz Jonathan Sims ve Nichole Goodnight tarafından seslendirilmiştir. Elle çizilmiş sanat – her arka plan ve hareketli grafik, Ignatz ödüllü grafik romancı Abby Howard tarafından geleneksel olarak kalem ve kağıtla çizilir.
Bir prenses. O çok kötü ve hepimizin iyiliği için ondan kurtulmalısın. Hayır, Prenses kozmik bir korku filmi değil. O sadece sıradan bir insan Prenses ve aklınıza koyduğunuz sürece onu kesinlikle öldürebilirsiniz.
Onunla aşk yaşamaya çalışmayı aklından bile geçirme. Senin için sonu iyi olmayacak. Umarım ölmezsin. Ama eğer yaparsan, çok öleceksin. Dikkatli olun ve elinizdeki göreve odaklanın!

Zaman döngüleri Zaman döngüleri yoktur. Gülünç olmayın. Zaman kesinlikle doğrusal bir kavramdır ve ne anlama gelirse gelsin kesinlikle “döngü” oluşturmaz.

Söylediklerinizin ve neye inandığınızın, hem kim olduğunuzu hem de hikayenin nasıl gelişeceğini belirlediği, dallara ayrılan bir anlatı.

Scarlet Hollow’un yaratıcılarından yeni bir rol yapma deneyimi . Slay the Princess, dramatik dallara, hafif RPG unsurlarına ve elle çizilmiş resimlere sahip, seçim odaklı bir psikolojik korku görsel romanı/flört simülasyonudur.


Slay the Princess indir - (Direkt indir)

8.154
OYUN BİLGİLERİ 24 Ekim 2023 14:37
Slay the Princess

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.81 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 23 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?