SlavicPunk Oldtimer

1SlavicPunk Oldtimer indir - (Direkt indir)

SlavicPunk: Oldtimer , ünlü Polonyalı bilim kurgu ve fantezi kitapları yazarı Michał Gołkowski’nin eserlerine dayanan bir izometrik nişancı video oyunudur. Sorunlu bir geçmişe sahip bir özel dedektif olan Yanus’un hikayesini yaratan odur, şimdi çalıntı bir veri taşıyıcısının etrafında dönen beklenmedik bir vakayı çözmeye çalışırken tüm bunları yaparken kendi içindeki şeytanlarla, şehir çeteleriyle ve neredeyse her şeye gücü yeten bir şirketle savaşır. Kendisinin dediği şehrin çöküşünden sorumlu.

Oyun, sağlam dövüş ve hareket sistemlerinin yanı sıra, şehrin karanlık köşelerinde uzun adımlarla ilerleyen oyuncuların her karşılaşmayı farklı hissettirip farklı görünmesini sağlayabilecek modüler bir silah yükseltme sistemi sunuyor. Gizlilik unsurları, bilgisayar korsanlığı ve çevresel bulmaca çözme içeren aksiyon dolu seviyeler, daha yavaş şehir keşfi, yan görevler ve hikaye anlatımı dizileriyle iç içe geçmiş durumda.

Keskin, yakıcı mizah anlayışı ve çevredeki gerçekliğin neon gri tonlarına biraz karamsar bakış açısı sayesinde siberpunk dünyasının benzersiz, doğası gereği Slavca bir yorumu, aynı zamanda çok ihtiyaç duyulan bir nefesi sağlaması sayesinde kimseyi kayıtsız bırakmayacağından emin olabilirsiniz.

Ekip olarak kendimize sorduğumuz soru şuydu: Dünya birkaç on yıl içinde nasıl görünecekti? Varsayımsal bir Orta ve Doğu Avrupa şehri ve sakinleri, örneğin Blade Runner’ın Los Angeles’ından veya Akira’nın Neo Tokyo’sundan ne kadar farklı olabilir?


SlavicPunk Oldtimer indir - (Direkt indir)

23.396
OYUN BİLGİLERİ 28 Haziran 2023 23:09
SlavicPunk Oldtimer

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.1 GB

Crack: FLT

Tarih: 28 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?