Sker Ritual

0Sessizler, ödüllü İngiliz korku oyunu Maid of Sker’in ruhani halefi olan bu raunt tabanlı hayatta kalma nişancı oyunuyla geri döndü! Yeni ve eski düşman sürüleriyle, benzersiz doğaüstü güçlere sahip güçlü seçkinlerle, geliştirilebilir steampunk silahlarla, değiştirilebilir korkunç maskelerle ve Maid of Sker, Battlefield 1 ve Total War: Rome II’nin yazar ekibinin elinden çıkan gizemli hikâyelerle yüzleş.

1-4 OYUNCULU RAUNT TABANLI BİR EŞLİ OYUN DENEYİMİ
Tek başına veya çevrim içi olarak aynı anda en fazla dört oyuncuyla oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Takım arkadaşı bulamadın mı? Endişelenme, Sker Adası’ndaki sürülerin yoğunluğu oyuncu sayısına göre değişir. Resmî Sker Ritual Discord sunucusunda yeni arkadaşlar edinebilirsin.

SESSİZLER, SEÇKİNLER VE BÖLÜM SONU DÜŞMANLARI
Sessizler geri döndü ve yalnız değiller. Sker Adası, her biri seni oyun tarzını ve konumunu değiştirmeye veya takım arkadaşlarının yardımını almaya zorlayacak benzersiz yeteneklere sahip yeni seçkinlerle dolu. Sker topraklarına dadananlar sadece eski düşmanlar değil. Bazılarının yüzü olmasa da seni öldürmek isteyen bir sürü yeni yüz göreceksin.

BU BİR MUCİZE
Düşmanları öldürmek, güçlü Mucizeler düşürme şansı sunar. Bunlara dikkat et, onlara ihtiyacın olacak. Bir Mucize; ateş etmeni, yakın dövüşünü, el bombanı ve iyileşmeni güçlendiren veya değiştiren üç rastgele yükseltilebilir güç seçeneği sunar. Beşinci yuvada, işler gerçekten zorlaştığında kullanabileceğin güçlü bir eylem olan Nihai yeteneğin bulunur. Her Mucize, bir Kelt Tanrısına bağlıdır ve nadirlik, temel özellikler ve güç dahil olmak üzere birçok farklı biçimde gelir.

MASKELER, SESLİ SATAŞMALAR VE DAHA FAZLASI
Gotik kurgu, zombi, bilim kurgu ve doğaüstü gibi farklı korku türlerinden ilham alan değiştirilebilen maskeleri topla ve bunları Sker sakinlerini korkutmak için kullan. Eşsiz seslendirmeler ile takım arkadaşlarına sataşabilir ve Ada’daki dinamik menü sahne ortamlarını değiştirebilirsin.


11.350
OYUN BİLGİLERİ 7 Ekim 2022 13:10
Sker Ritual

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.77 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 6 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?