Six Days in Fallujah

3Six Days in Fallujah indir - (Direkt indir)

Six Days in Fallujah, İkinci Felluce Muharebesi’nde görev yapmış 100’den fazla Deniz Piyadesi ve Askerin yardımıyla geliştirilen son derece gerçekçi bir birinci şahıs taktiksel nişancı oyunudur.

Dünyanın en zorlu modern savaşlarından birinin gerçek hikayelerine dayanan Six Days, sizi ve ekibinizi üstesinden gelmek için gerçek hayat taktikleri gerektiren gerçek dünya senaryolarına bırakıyor.

ÖNEMLİ! Tıpkı gerçek savaşta olduğu gibi, Six Days’te kendi başınıza hayatta kalmak zordur. Aksi halde gerçekçi olmaz. Takım arkadaşları bulmak için arkadaşlarınızla oynayın veya çöpçatanlık yapın.

Six Days in Fallujah, koordinasyon ve uzmanlığın esas olduğu, tamamı insandan oluşan benzersiz bir taktiksel 4 oyunculu ateş ekibi deneyimiyle Erken Erişim’e başlıyor.

Ekibinize sıkı sıkıya bağlı kalın ve dikkatli hareket edin çünkü bu yapay zeka düşmanları size karşı İkinci Felluce Savaşı’nı yarım yüzyılın en kanlı savaşı yapan taktiklerin aynısını kullanıyor.

Denizciler yan kapının arkasında ne olduğunu asla bilemediler. Six Days’de sen de öyle. Her göreve başladığınızda binaların içi ve dışı yeniden şekilleniyor, düşmanlar yeni mevziler alıyor ve farklı tehditler ortaya çıkıyor. Ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz – tıpkı gerçek bir savaş gibi.

Çoğu oyunun aksine, Six Days’teki AI düşmanları savaş alanında herhangi bir yere hareket edebilir ve size karşı çok çeşitli taktikler uygulayabilir.

Sizi takip edecek, kuşatacak ve pusuya düşürecekler, size karşı saldırıları koordine edecekler, sizi tuzağa düşürecekler ve çok daha fazlasını yapacaklar. Ekibiniz olmadan hayatta kalmak çok zor.

NOT:
• Resmi sunucularda oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır:

1. Steam’i başlatın, profilinize gidin.

2. Oyunu SixDays.exe aracılığıyla çalıştırın.

3. Açılan tarayıcı penceresinde EpicGames Store hesabınıza gidin.


Six Days in Fallujah indir - (Direkt indir)

52.673
OYUN BİLGİLERİ 22 Haziran 2023 23:10
Six Days in Fallujah

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 19.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?