Sins of a Solar Empire: Rebellion

0Sins of a Solar Empire: Rebellion indir - (Direkt indir)

Birçoğu diplomasinin sonunda savaşı sona erdireceğinden umutlu olsa da, ne yapılması gerektiği konusunda farklı görüşler ve kontrol eden grupların tükenmiş gücü, ilgili grupların bölünmesine yol açtı.

Tüccar Acil Durum Koalisyonu’nun sadık üyeleri, savaşın geri kalanını atlatmak için gelişmiş savunmalara odaklanan bir izolasyon politikası benimsiyorlar. Koalisyona isyan edenler, tamamen militan bir bakış açısı benimsiyor ve barışı getirmenin tek yolunun kendilerine karşı çıkanları, özellikle de zenoları eninde sonunda ezmek olduğu görüşüne varıyorlar.

Tarihlerinde ilk kez savaş, Advent Unity’de bir bölünme yaratır. Sadıklar, Tüccarlara karşı intikam politikasını sürdürmeye ve diğerlerini Birliğin etkisine asimile etmeye çalışıyorlar. Bununla birlikte, Advent’teki diğerleri, içeriden gelen yozlaştırıcı bir etkinin Birliği doğru kaderinden saptırdığından şüpheleniyor.

Vasari İmparatorluğu’nda yaratılan bölünme daha az belirgindir, ancak halkları için aynı derecede şiddetlidir. Vasari artık yeni bir alana geçmek için neredeyse çılgınca, sadık hizip işbirliğini terk ediyor ve ihtiyaç duydukları kaynakları gerekli olan her şekilde almaya karar veriyor. Birlikte çalışma ihtiyacını kabul eden isyancı grup, hayatta kalmak için en iyi şanslarının diğer ırklarla birlikte çalışmak ve yaklaşan düşmandan kaçmak için onları bir araya getirmek olduğunu düşünüyor.

Sins of a Solar Empire: Rebellion – gerçek zamanlı stratejinin taktiklerini 4X türünün derinliğiyle (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate) birleştiren bağımsız bir RT4X oyunu olan Sins of a Solar Empire: Rebellion’da galaktik üstünlük savaşını en üst düzeye çıkarın.


Sins of a Solar Empire: Rebellion indir - (Direkt indir)

4.385
OYUN BİLGİLERİ 11 Mart 2022 21:37
Sins of a Solar Empire: Rebellion

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.6 GB

Crack: GOG

Tarih: 12 Haziran 2012

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?