SimRail The Railway Simulator

0SimRail, demiryolu simülatörlerinde yeni bir dönemdir.

Gerçekçi sürüş fiziği, jeodezik verilere dayalı olarak oluşturulan ortam ve kapsamlı bir çok oyunculu mod, oyunun içerdiği unsurlardan sadece birkaçıdır.

Seyahate katıl…
ve tüm detaylarıyla oluşturulmuş yaklaşık 500 km’lik gerçek rotaları ziyaret edin.

Mevcut Avrupa yüksek hızlı, uzun mesafeli ve banliyö raylarını seçin ya da zamanda geriye, ’80’e yolculuk edin ve kömür ve çeliğin sosyalist ülkesi Polonya’nın Yukarı Silezya kentindeki kum demiryolunda buharlı tren sürün.

Bir trenin kontrolünü elinize alın…
farklı dönemlerden ve sürüş güvenliğinden son istasyona zamanında.

En popüler buharlı, dizel ve elektrikli araçlar, daha önce yalnızca sürücü eğitimi için profesyonel simülatörlerde bilinen teknolojiye dayalı gerçekçi fizik kullanır.

Sinyal kutusuna girin…
ve tren memuru olun. İstasyonunuza sahip çıkın, kuralları ve programı göz önünde bulundurarak trenin yolunu hazırlayın. Farklı dönemlerden cihazlar kullanın, ancak bir şeylerin bozulabileceğini unutmayın!

Çok oyunculu keyfini çıkarın…
ve gerçek zamanlı hava durumu ve iletişim ile bir tren sürücüsü veya sevk görevlisi olarak dünyanın dört bir yanından oyuncularla işbirliği yapın.

Seçilen treni veya sinyal kutusunu devralın ve diğer raylı simülatörlerde benzeri görülmemiş bir maceraya başlayın. Oyuncuların beklentilerine verdiğimiz yanıttır.

Grafiklerin kalitesi…
Unity oyun motorunun kullanımı sayesinde sanal dünyada kendinizi kaybetmenizi sağlar.

Rüzgara bağlı olarak hareket eden çimenler ve ağaçlar, su birikintileri ve kar birikintileri ile dinamik hava sistemi, rastgele senaryolarla bağlantılı animasyonlu yolcularla canlı dünya.


14.788
OYUN BİLGİLERİ 14 Ocak 2023 22:36
SimRail The Railway Simulator

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 44 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?