Simantik

0Simantik , steampunk unsurlarıyla anti-ütopik bir dünyada geçen birinci şahıs bir hayatta kalma nişancı oyunudur.

Dünya serttir. Kendinizi bir hapishane adasında bulan yetkililerin bir temsilcisisiniz, burası en kuzeyde yer alıyor, sürekli soğuk sizin refakatçiniz. Ancak aktif gayzerler nedeniyle sadece adanın güneyinde çok daha sıcak, sadece orada en azından biraz yeşillik görebilirsiniz.

Bu yerde, yakın zamanda bir olay meydana geldi ve ardından adadaki insanlar iletişim kurmayı bıraktı, ne olduğunu anlamanız gerekiyor.

Adada hayatta kalanların tümü, kötü ruhlardan oluşan kalabalıklarla çevrili şehirlerde barikat kurdu. Birçok canavar da yeteneklerini ve güçlerini aldı, bu yüzden hafife alınmamalı. Her evde erzak arayın, hedefe ulaşmak ve hayatta kalmak için herhangi bir silahı ve herhangi bir eşyayı kullanın!

Hikayelerini ve neler olup bittiğine dair düşüncelerini öğrenmek için karakterlerle sohbet edin. Belki de burası göründüğü gibi alışılmadık bir hapishane değil, başka bir şey … Ama bu sadece bilinebilir

Bu bir zafer hikayesi değil, bu bir evrensel ölüm hikayesi.
Ondan kaçıp herkesi kurtarabilir misin? Deneyin, belki dünyayı kurtarabilirsiniz!
Hikaye sizi adanın her yerine götürecek, karakterlerle konuşabilecek, onların küçük sorunlarını ve büyük kederlerini tanıyabileceksiniz.

Bu dünyadaki her insanla konuşabilir, onlardan bir görev alabilirsiniz ki bu her zaman kesin olarak çözülmez, asıl mesele ayrıntılara dikkat etmektir, önemsiz bir şey bile sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Günlüklerin notları ve sayfaları, bu dünyanın tarihini tamamlayacak veya karakterlerden gelen görevlere ışık tutacaktır.


15.220
OYUN BİLGİLERİ 24 Temmuz 2023 18:47
Simantik

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.59 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 24 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?