SimAirport

4Kim sıfırdan bir havalimanı tasarlamak istemez ki? Üstelik tasarlamanın yetmediği; problem çözme yetilerinizin de geliştiği harika bir oyun ile yaratıcılığınızı konuşturmak… SimAirport, sıfırdan havalimanı tasarlayabileceğiniz, geliştirebileceğiniz, kârlılık odaklı girişimlerde bulunacağınız ve sorunları çözerken rötar fobisi yaşayacağınız mükemmel bir indie oyun!

SimAirport hakkında kısa bilgiler
SimAirport, LVGameDev LLC tarafından geliştirilen ve ülkemizde 31,00 TL’ye satılan havalimanı simülatörü. Fakat gerçekçi bir simülasyon oyunundan öte, eskilerden hatırlayacağımız tycoon yapısı ile karşımıza çıkan tepe bakışlı bir oyun. Yani asıl olay burada simüle etme değil, yaratma ve geliştirme fikri!

Oyun Steam’de Steam Workshop destekli şekilde yayınlanmakta. Bunun en büyük avantajı, oyunun içerisindeki sahte havayolu firmalarını gerçek isimlerle değiştirebiliyor olmamız. Göreceğiniz ekran görüntüsü AnadoluJet isimli yerli markamızın gerçek uçak filosuyla oyuna eklenmesini gösteriyor.

Havalimanı inşası da zevkliymiş
Oyun bahsettiğim gibi hem tycoon, hem de simulator kategorilerinde değerlendirilmekte. Bunun tycoon kısmında bomboş bir arsaya yapacağımız betonarme bina, ofisler, kapılar ve körükler, pistler, taksi yolları, park alanları, tuvalet ve yeme içme alanları gibi ihtiyaçlar, yürüyen yollar ve merdivenler, check-in bankoları, bagaj teslim alanları ya da bantları, güvenlik prosedürlerinin işlendiği güvenlik alanları, hangarlar ve yakıt depoları oluşturuyor. Oyunda çok katlı havalimanı yapabilmek mümkün. Hatta bodrum katı da yapabiliyorsunuz; hatta yapmak zorundasınız ki bu kısma sonra değineceğim.


77.555
OYUN BİLGİLERİ 29 Şubat 2020 22:57
SimAirport

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.24 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 28 Şub 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?