Silica

1Silica indir - (Direkt indir)

Her biri kendi türüne sadık birinci şahıs nişancı ve gerçek zamanlı stratejinin sürükleyici bir karışımı olan Silica’ya dalın. Oyun, sizi herhangi biri olarak oynamaya zorlamadan seçim özgürlüğü sağlar.

Yoğun Nişancı ve Klasik Strateji
Kumla dolu botları, tepenizde vızıldayan mermileri ve üzerinize yaklaşan tehditkar uzaylı çenelerini tercih ediyorsanız, piyade rolü tam size göre. Sadece ayak tabanlı askerlerle sınırlı değil, birkaç isim vermek gerekirse devasa Hasat Makinesi, hızlı Hafif Dörtlü veya sinsi Kuşatma Tankı da dahil olmak üzere mevcut tüm araçların kontrolünü ele geçirebilirsiniz.

Veya metal çiğnemek sizin nişinizse, o zaman kovan aklı, böcek benzeri uzaylılar sizin tercih ettiğiniz gruptur. Sinsi Yengeç, çevik Avcı veya zırhlı Goliath gibi yaratıklar arasında bilincinizi değiştirin.

Kuvvetlerini uzaktan komuta etmeyi tercih edenler için, yörüngenin göreceli güvenliğinde Komutan’ın saygın rolü sizi bekliyor. Biçerdöverleri silis kristali tarlalarına konuşlandırarak peşinde olduğunuz değerli kaynakları gizleyin. Savaş alanına hükmedecek birimler üretmek ve göndermek için muazzam yapılar inşa edin ve yerleştirin.


Silica indir - (Direkt indir)

21.533
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2023 14:30
Silica

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 22.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 3 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?