Silence The Whispered World 2

3Silence The Whispered World 2 indir - (Direkt indir)

Savaş şiddetleniyor. Bir hava baskını sırasında 16 yaşındaki Noah ve kız kardeşi Renie ambarda bir sığınak arıyorlardı. Orada yalnızca ölümcül bombardımandan değil ayrıca ölümle yaşam arasındaki dünyanın kavşağından da korunuyorlardı: Silence. Noah kız kardeşini Silence’a kaptırdığında kardeşini bulmak için bu pastoral ancak tehditkar dünyaya dalmaya zorlanmıştı.

Ancak Silence savaş ve acı yaralarından besleniyordu. Karanlık yaratıklar kasaba ve kentleri ziyaret ediyor ve dünyalar arasında bir zamanlar huzurlu olan bu yeri yağmalıyorlardı. Yalnızca küçük bir isyancı grubu büyüyen tehdidin karşısında duruyordu. Artık Silence’ı ve muhteşem sakinlerini ve de tabii kendi hayatlarını yaklaşan bu felaketten kurtarmak bu kardeşlerin omuzlarında. Huzur ve tehlike kontrastlarının ortaya çıktığı duygusal açıdan sürükleyici bir öykü olan Silence’daki heyecan verici yolculukta Noah ve Renie’ye katılın.

Silence yolunda Noah ve Renie’ye yardım eden sihirli bir tırtıl olan Spot gibi muhteşem ve sempatik karakterlerle tanışın. Ve kardeşleri kurtarabilecek tek şeyin birbirlerine olan sevgi olduğunu fark etmelerine şahit olun.

  • Özenle tasarlanmış 3D karakterler pitoresk 2D arka planlarla buluşuyor
  • Oynanabilir üç karkater
  • Heyecan verici yeni karakterlerin yanı sıra eski dostlarla birleşme imkanı da olacak

Silence The Whispered World 2 indir - (Direkt indir)

17.436
OYUN BİLGİLERİ 14 Kasım 2016 18:56
Silence The Whispered World 2

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.42 GB

Crack: FLT

Tarih: 15 Kasım 2016

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?