Silence Channel 2

1Silence Channel 2 indir - (Direkt indir)

Tuhaf bir sesle uyandım ve gözlerimi açtım. Yatağımda otururken kafam karışmış ve şok olmuş halde yarı açık kapıya baktım.

Kapıdan garip gözlerle biri bana bakıyordu, aniden kapı kapandı! Kendime geldiğimde birinin evime gizlice girdiğini fark ettim. O an aklıma gelen tek şey polisi aramaktı, tabi her şey yerli yerindeyse. Bu labirenti kendi başıma mı deneyeceğim yoksa birisi bana yardım edecek mi?

Silence Channel , her bölümü kendi benzersiz hikayesini ve karakter gelişimini anlatan, gerçek hikayelere dayanan bir Psikolojik Korku video oyunu serisidir.

Silence Channel 2’de oyuncuların hikayeyi çözmek ve sıkışıp kaldıkları ortamlardan kaçmak için bulmacaları çözmeleri, düşmanlardan saklanmaları, gizli eşyaları bulmaları ve hatta garip yaratıklarla savaşmaları gerekiyor. Bu bölümün hikayesi de şuna dayanıyor: gerçek bir hikaye.

Oyunun başında evinde tuhaf ve doğaüstü olaylara tanık olan ve bu olaylardan kaçmak için elinden geleni yapan, tanımadığımız bir karakterle tanışıyoruz.

Daha sonra bir kadının polise telefon ederek evine birinin girdiğini ve yardıma ihtiyacı olduğunu söylediğini duyuyoruz. Bu sırada eve en yakın devriye görevlisi olan John Martin adında bir polis olay yerini araştırmak üzere görevlendirilir ve yeni bir hikaye başlar.


Silence Channel 2 indir - (Direkt indir)

19.375
OYUN BİLGİLERİ 9 Aralık 2023 14:01
Silence Channel 2

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.80 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 7 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?