SIGNALIS

0Bir kabusun içinde rüyalar arıyor.

Uykudan uyanın ve kayıp ortağını ve kayıp hayallerini arayan bir teknisyen olan Replika olan Elster olarak gerçeküstü bir retrotech dünyasını keşfedin.

Kozmik korku ve klasik psikolojik hayatta kalma korkusunun gergin ve melankolik bir deneyiminde korkunç sırları, zorlu bulmacaları ve kabus gibi yaratıkları keşfedin.

SIGNALIS insanlığın güneş sistemini kolonize ettiği ve Eusan’ın totaliter rejiminin agresif gözetim ve propaganda yoluyla demir bir tutuşu sürdürdüğü distopik bir gelecekte geçiyor.

Replikas olarak bilinen insansı androidler, halk arasında yaşar, benzemek üzere tasarlandıkları vatandaşlarla birlikte işçi, memur ve Koruyucu olarak hareket eder.

SIGNALIS’in hikayesi, Elster adlı bir Replika’nın harap olmuş bir gemide kriyostazdan uyanmasıyla başlar. Şimdi soğuk bir gezegende mahsur kalmış, bilinmeyen derinliklere doğru bir yolculuğa çıkar.

KLASİK HAYATTA KALMA KORKU OYUNU
Garip dehşetlerle karşılaştığınızda, kıt kaynakları dikkatli bir şekilde yönetirken ve zorlu bilmecelere çözümler ararken korku ve endişeyi yaşayın.

SOĞUK VE UZAK YERLER
Terk edilmiş bir uzay gemisinin loş köşelerini keşfedin, lanetli bir tesisin sakinlerinin gizemli kaderini araştırın ve altında ne olduğunu araştırın.

RÜYA İLE İLGİLİ BİR RÜYA
Klasik kozmik korkudan ve Stanley Kubrick, Hideaki Anno ve David Lynch’in eserlerinden esinlenen, kimliğin, hafızanın ve bilinmeyenin ve bilinmeyenin dehşetinin atmosferik bir bilim kurgu hikayesini keşfedin.

ÇARPICI BİR GÖRÜŞ
Akıcı 3D karakter animasyonları, dinamik ışıklar ve gölgeler ve karmaşık şeffaflık efektleriyle yönetilen, sinematik bilimkurgu anime hikaye anlatımıyla tamamlanan vahşi bir kabusta dolaşın.


9.558
OYUN BİLGİLERİ 27 Ekim 2022 23:14
SIGNALIS

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 698.54 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 27 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?