Showgunners

0Showgunners indir - (Direkt indir)

Şirketlerin hüküm sürdüğü distopik bir gelecekte, acımasız bir realite şovu, şehirdeki en sıcak eğlence mülküdür! İntikam peşinde koşan bir yarışmacı olan Scarlett Martillo olarak oynuyorsunuz. Kazanmak için, ölümcül tuzaklarla dolu tehlikeli kentsel arenalarda gezinmeli ve ağır silahlı psikopat ordularıyla yüzleşmelisiniz.

Showgunners’daki her aşama, performansınıza bağlı olarak Scarlett’i engelleyebilecek veya rakiplerine yardımcı olabilecek şeytani bir gösteri yönetmeninin dahil edilmesiyle zenginleştirilmiş, sıra tabanlı bir taktik oyun deneyimi yaratmak için el yapımıydı. Bu dinamik seviye tasarımı, iki seviyenin aynı şekilde oynamamasını ve oyuncuların taktiksel olarak düşünmesini sağlar. Showgunners, ister sıra tabanlı bir taktik oyunu başlatmış olun, ister türün uzun süredir hayranı olun, oyunculara meydan okumak ve onları memnun etmek için inşa edildi!

Scarlett tek başına savaşmayacak. Hikaye ilerledikçe oyuncular, savaşın gidişatını her türlü heyecan verici şekilde değiştirebilecek yeni ortaklar alacaklar. Benzersiz beceri ağaçlarında yetenek puanları harcayarak ve onları bir dükkandan satın alınan veya savaş sırasında kazanılan silahlarla donatarak karakterlerinizi yükseltin. Her bölümdeki gizli meydan okumalar, daha fazla müttefikin, efsanevi silahların ve faydalı eşyaların kilidini açabilir, bu yüzden gözünüz açık olsun!

Oyuncuların ölümcül tuzaklardan ve ölümcül bulmacalardan oluşan engelli bir parkurda gerçek zamanlı olarak gezinmesi gerekecek, ancak her köşede pusuya düşmeye hazırlıklı olun. Ogre ve Ronin gibi psikopatik düşmanlar, üstesinden gelmeniz gereken tek ölümcül unsur değil. Savaş senaryoları, saatli bombalardan kontrolden çıkmış trenlere kadar benzersiz çevresel tehlikelerle doludur. Showgunners’da asla sıkıcı bir an olmaz!

Ölümden kaçarak, mermilerden sağ çıkarak ve korkunç gösterişle düşmanlarınızı ortadan kaldırarak ün kazanın. Ne kadar başarılı olursanız, o kadar çok hayran kazanırsınız; artan şöhretiniz, giderek daha faydalı sponsorluk anlaşmaları sağlayacaktır.


Showgunners indir - (Direkt indir)

17.675
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2023 20:11
Showgunners

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.98 GB

Crack: FLT

Tarih: 2 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?