Shoulders of Giants

0Patlayıcı renkli bir bilimkurgu roguelike olan Shoulders of Giants’ta aynı anda kılıç kullanan bir robotu ve silahlı bir uzay kurbağasını kontrol edin.

Tek başınıza, bir arkadaşınızla veya dört kişilik bir ekibin parçası olarak oynayın ve galaksiyi kurtarma görevinde düşman dalgalarını yarıp geçin!

Entropinin güçleri yıldızlara kaos yayıyor, yaşayan gezegenleri yozlaştırıyor ve evrenin sıcaktan ölmesini teşvik ediyor.

Psişik Baykuş liderliğindeki, uzaydan sağ kurtulanlardan oluşan kavgacı bir ekip dengeyi yeniden sağlamak için savaşıyor.

Gizemli bir makine! Keskin nişancı bir amfibi! Birlikte düşman dalgalarını yarıp galaksiye ışığı ve yaşamı geri getirmeliler!

En iyi arkadaş modu: Yalnız gitmek tehlikelidir! Tek başınıza oynayın veya her biri kurbağanın veya robotun kontrolünü ele alan bir arkadaşınızla takım kurun.

Army of Four: Dört oyunculu çevrimiçi eşli oyunda entropinin güçleriyle savaşın. Ekip çalışmanız hayatta kalacak kadar güçlü mü?

Gittikçe büyüyün: Rastgele seviyelerden oluşan hiç bitmeyen bir yolculukta keşfederken, büyürken ve muhteşem bir şekilde alt edilirken, hızlı roguelike neşe patlamalarını deneyimleyin.

Uzaklarda Bir Galaksi: Vur ve patlayarak renkli gezegenlerde yolunu keserek savaşırken parçalanmış dünyalara hayat ve ışık geri kazandır.

Önemli Olan Ganimet: Kancalardan parlayan el bombalarına kadar her yeni toplayıcı, gücünüzü ve oyun tarzınızı kökten değiştirebilir.

Tamamen size ait olan bir hareket seti oluşturmak için yetenekleri karıştırın ve eşleştirin!


2.854
OYUN BİLGİLERİ 30 Ocak 2023 14:19
Shoulders of Giants

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.52 GB

Crack: P2P

Tarih: 26 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?