Ship of Fools

0Ship of Fools, denize açılma aptallığını gösteren tek canlılar olan Fools’u oynadığın deniz yolculuğu içeren roguelite bir eşli oyundur. Takımadayı koruyan Büyük Deniz Feneri parçalanmış durumda ve kötü, yıkıcı bir fırtına yaklaşıyor.

Gemi arkadaşlarınla birlikte Stormstrider’a atlayıp denizde yolculuğa çıkacaksın. Çok sayıda seferde topları kullan, yelkenlerini hazırla ve gemini deniz canavarlarından koru. Evini büyük Faciadan korumak senin elinde.

Kısacası Ship of Fools, gemini korurken denizdeki düşmanları güçlü toplarla yok ettiğin bir oyundur. Modern klasik roguelite oyunlardan ilham alan ve eşli oyun için tasarlanmış olan oyunda ilk arkadaşını güverteye çıkarmak ve dünyayı faciadan korumanda sana yardım edecek yeni eşyaların ve eserlerin kilidini açarken olağanüstü savaşın keyfini çıkarmak isteyeceksin.

Eşli oyun için tasarlanan ve fırtınanın korkutucu canavarlarının eşlik ettiği çılgın savaş, takım çalışmanı sınayacak. Gemiyi savunmak ve onarmak için birlikte çalış, öğe etkilerini güçlü kombolarla birleştir ve balıklara yem olmak istemiyorsan gemi arkadaşının arkasını kolladığına emin ol.

Takımadadaki kayıp hazineleri ve uzak dükkanları ortaya çıkar ama hamlelerini dikkatli planla! Bölgede ilerlerken Ebedi Fırtına, yön değiştirerek ve evrilerek hiddetiyle yolunu keser. Rotanı fırtına hareketlerine göre ayarlaman ve fırtınanın içinde nelerin gizlendiğini keşfetme yolculuğuna ne zaman cesaret edeceğine karar vermen gerekecek.

Tek bir denizci olarak gemini kullan, tehlikeli sularda savaşarak ilerle ve görkemi kendine sakla. Ship of Fools, hem çok oyunculu hem de tek oyunculu oynama imkanı sunuyor. Eski denizci şarkılarında söyledikleri gibi; bazen işlevsiz bir mürettebatın olmasındansa hiç olmaması daha iyidir!

Oynayacak çok sayıdaki Fools, bulunup kilidi açılacak eşsiz öğeler, mücadele edilecek savaş karşılaşmaları ve ziyaret edilecek çok sayıda ada ile her sefer, yolculuğuna yeni bir şey katacak. Derin denizin canavarlarını yenmeye hazır olarak her defasında gücünü artır.


5.142
OYUN BİLGİLERİ 23 Kasım 2022 01:27
Ship of Fools

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 865.62 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 22 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?