Ship Graveyard Simulator Submarines

0Ship Graveyard Simulator Submarines indir - (Direkt indir)

Dünyanın en büyük gemi mezarlığını ziyaret et. Gemi enkazlarıyla dolu bir upuzun bir sahil. Sahilde yüzlerce gemi enkazı bulunuyor. Binlerce tonluk çelik. Kendine en değerli gemiyi seç ve maceraya başla.

Dünyanın en tehlikeli işi esnasında çalışan işçilerden biri olarak oyna. Kes, vur, kaynak yap! Geminin seçilen parçalarını sökün, parçalarına ayırın ve elde edilen parçaları satarak ekipmanınızı yükseltin.

Değerli eşyaları bulmak için geminin tüm güvertelerini keşfet. Bu muhteşem devasa şeylerin içinde gizlenmiş gizemli alanları keşfetme fırsatından yararlan.

Gemileri parçalarına ayıran bir işçinin işi dünyanın en tehlikeli işlerinden biridir. Sadece temel aletlerle yıkım ve söküm işlemlerini yap. Zehirli maddelerle temas et.

Aldığın eşyaları satabilir veya başka eşyalarla takas edebilirsin.

Dikkatli ol, her an ciddi bir kaza geçirebilir ve hatta ölebilirsin.

Submarines DLC, bildiğimiz ve sevdiğimiz bu oyuna yeni ve heyecan verici bir eklenti getiriyor. Kumlu sahildeki tüm gemileri zaten demonte ettiniz mi? O hâlde yeteneklerinizi bir de denizaltılarla test etme zamanı!

Becerikli ellerinizin kullandığı araçlarla yok edebileceğiniz denizaltılar sipariş edin. Genel merkezinizi ve yeni mağazanızı daha da yükseltmek için daha fazla kaynak toplayın.

Bu DLC’ye yeni dekorasyonlar da eklendi, böylece çalışabileceğiniz harika bir yeni yer yaratabilirsiniz. Ayrıca envanterinizin kapasitesini de artırabileceksiniz. Sualtı askeri kuleleri üzerinde çalışma fırsatını da kaçırmayın ve maceranıza şimdi başlayın!

DLC’NİN İÇERDİKLERİ:
– Keşfedilecek, birçok yeni yok edilebilir nesneyi barındıran ve parçalara ayrılacak 4 denizaltı.- Denizaltılarını sipariş edebileceğiniz yeni bir bina.

– Oyuncu ve araba kapasitesi yükseltmeleri olan yeni mağaza.

– İçeride satın alabileceğiniz dekorasyonlar ve birçok oyuncu iyileştirmesi dahil ev yükseltmeleri.

Ve daha birçok harika özellik!


Ship Graveyard Simulator Submarines indir - (Direkt indir)

19.320
OYUN BİLGİLERİ 25 Mayıs 2022 18:19
Ship Graveyard Simulator Submarines

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Ek Paketler, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9 GB

Crack: DOGE

Tarih: 25 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?