Ship Graveyard Simulator 2

1Ship Graveyard Simulator 2 indir - (Direkt indir)

Ship Graveyard Simulator 2, oyuncunun gemi enkazlarındaki malzemeleri parçalamak ve onları hayata döndürmekle meşgul olacağı, oyunun sıcak karşılanan ilk bölümünün bir devamıdır.

Oyunda, yeni daha büyük gemiler, yeni oyun mekanikleri, özellikler ve geliştirmeler bekleyebilirsin ama aynı zamanda ilk oyundan iyi bilenen mekanikler önemli ölçüde geliştirildi.

İŞE GERİ DÖNMEK NE KADAR DA GÜZEL!
Ship Graveyard Simulator, öncesinden daha da büyük olarak geri döndü, oyunda tecrübeli de olsan hatta ilk defa eline bir çekiç ve el feneri alacak da olsan fark etmez, sahilde onlarca kilometre enkaz ve binlerce ton çelik bulunuyor – bu işe uyum sağlayacaksın.

BÜYÜK GEMİ PARÇALARININ SÖKÜMÜ
Büyük gemi parçaları mı? Ooo evet! Bunun için özel bir vince ve geniş bir konteynere ihtiyacın olacak. Ship Graveyard Simulator 2 oyununda yıkım için gerekli enkaz bileşenleri, büyük parçalar, modüller ve motorlar, pompalar, kontrol panelleri de dahil olmak üzere çok daha fazlası bulunmaktadır.

DEVASA GEMİLER
Evinde bilgisayarından imha edilmeyi bekleyen yeni gemiler sipariş et, yeni gemi ile birlikte yeni bir görev alacaksın! Gerekli bütün çelikleri, alüminyumları veya bakırları topla, küçük bir parçanın bile bir değeri var. Oyunda ayrı kategorilere ayrılacak olan mevcut birkaç gemi tipi bulunuyor – bunlardan bazıları gerçek bir deve benziyor.

YIKIM
Oyundaki temel görevin gemiyi demonte edip küçük parçalara ayırmak. Bazıları küçük olacak, gerçek dev gemilerin demonte edilmesi ve sana yardım edecek işçilerin işe alınması gibi büyük zorluklar seni bekliyor olacak. Gemiye ait parçaları daha küçük parçalara ayırmak, mümkün oldukça büyük bir kısmını toplamak ve işini geliştirmek için mevcut olan aletleri kullan – çekiç, testere, meşale, vb!


Ship Graveyard Simulator 2 indir - (Direkt indir)

20.740
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 19:00
Ship Graveyard Simulator 2

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 7.7 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 16 Ağustos 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?