SHINORUBI

0SHINORUBI, Japon Danmaku oyunları geleneğini sürdüren Bullet cehennemi tarzı bir oyundur.

SHINORUBI, mevcut birçok zorluk seviyesi, düzenleme modları, farklı uzay gemileri, çevrimiçi skor tabloları ve başarılar sayesinde mükemmel tekrar oynanabilirliğe sahip, hızlı tempolu bir arcade aksiyon paketi sunuyor. Bu aynı zamanda tamamen geniş ekran monitör için tasarlanmış ve optimize edilmiş nadir dikey nişancı oyunlarından biridir !

#1 Kural:
Oyuncunun gemisinin yalnızca merkezi, düşman ateşine karşı savunmasızdır. Sizi hedef alan çok sayıda mermiden kaçınmanız ve göreviniz ile aranızdaki her şeyi yok etmeniz daha iyi olur.

KLASİK/ORİJİNAL MOD
1CC (kredi temizleme) mücadelesini geçmek için 3 başlangıç ​​canıyla 5 seviyenin tamamını tamamlayın. Oyunu bitirmenize yardımcı olacak birkaç kredi ekleyebilirsiniz. Otomatik bomba içeren kolay mod veya atıcıyı yok etmeyi başarırsanız düşman atışlarının iptal edilmesi dahil 5 zorluk seviyesi.

BOSS RUSH MODU
Yalnızca Patronlarla savaşın! 3 zorluk seviyesinden birini seçin.

PUANLAMA SİSTEMİ
Puanlama sistemi, size puan çarpanları sağlayan çeşitli parametrelere dayanmaktadır. Düşman ateşi barajından sağ çıkın, düşmanlarınızı yok edin ve yıldızları ve madalyaları toplayın. Bütün bunlar bombalarınızı mümkün olduğunca az kullanırken.

DÜNYA ÇAPINDA LİDERLİK TABLOSU VE BAŞARILAR
Her oyun modu için Steam Liderlik Tabloları, mod başına tüm puanlarınızı içeren kişisel bir liderlik tablosu ve Steam Başarımları içeren dünya çapında bir liderlik tablosu.


5.827
OYUN BİLGİLERİ 21 Ocak 2024 13:40
SHINORUBI

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 867.20 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?