Shinogi Chess Club

0Shinogi Chess Club, Görsel Roman hikaye anlatımını serbest dolaşımlı 3D keşif ve oynanabilir bir strateji oyunu ile birleştiren hibrit türde bir deneyimdir! Yoshino Lisesi’nin sırlarını ortaya çıkarın, Bahar Şampiyonasında çeşitli AI rakiplerine karşı yarışın ve Shinogi Chess Club katılın!

Uzak gelecekte, dünya ekonomik bir bunalıma sürüklendi. Japonya’daki bir bölge, Shinogi Chess adlı yeni bir masa oyunu çeşidine yatırım yaparak ayakta kalmayı başardı . Şirketler, hükümetler ve kurumlar, odaklarını en iyi temsilcilerinin halkın eğlencesi için oynamasını sağlamaya kaydırdı.

Yoshino Lisesiböyle bir kurumdur. Shinogi Chess Club, şehrin en iyi oyuncularına ün ve servet getiren yıllık bir yarışma olan Bahar Şampiyonasında rekabet edebilmenin eşiğinde.

Bu büyük olayın ortasında, yaklaşan bir rakip olan Himiko Masaki , ipuçlarını yakalamak ve okulu tehdit eden tehlikeli bir organizasyonu durdurmak için oyundaki becerisini geliştirmeye çalışır.

Ancak gizemli bir doğaüstü yetenek kazandığında, benlik duygusu teste tabi tutulur.

Shinogi Chess Club üyelerinin yardımıyla Himiko, bu zorlukların üstesinden gelmeli ve gerçek için ne kadar ileri gitmeye istekli olduğunu keşfetmelidir!


2.416
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2022 20:56
Shinogi Chess Club

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.7 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 31 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?