Sherlock Holmes The Awakened

8Sherlock Holmes The Awakened indir - (Direkt indir)

Modern grafikler ve oynanışla sıfırdan yapılmış sinir bozucu Lovecraft macerasının tadını çıkar. Sherlock Holmes olarak kendini korkunç Cthulhu Mitoslarının ortasında bul ve Avrupa ile ABD’deki kayboluşları araştır.

Lovecraft ve Sherlock Holmes birleşmesi. The Awakened, sizi efsanevi Cthulhu Mitoslarıyla yüzleştirecek.

Bir dizi gizemli kayboluşu araştır ve onların izini Kadim bir Tanrı’ya tapan karanlık bir tarikata dek sür. Planları her neyse bunu durdurmalı… veya ağza alınmaz sonuçlarıyla yüzleşmelisin.

Sherlock hayatında ilk kez tamamıyla korku içinde. Rasyonellik ve mantık adamı olan Sherlock, her tür mantığa aykırı olan dünya dışı bir varlıkla yüzleşiyor ve bu keşfi aydınlatıcı olduğu kadar yıkıcı da.

Gerçek arayışı Sherlock’u deliliğin kıyılarına itiyor ve bu hikâye, Watson’ın asla yayınlamayacağı tek hikâye olarak yerini alıyor.

1882’te geçen The Awakened bir zamanlar oda arkadaşı olan Sherlock ile Watson’ın nasıl dünyaca ünlü suç çözme ikilisi olduğunun önündeki perdeyi kaldırıyor.

Önemli sütunlar
H.P. Lovecraft tarafından kurgulanmış Cthulhu Mitoslarını araştır ve insan anlayışının ötesindeki Eldritch korkularıyla yüzleş.

Hiçbir mantıksal cevabı olmayan sorulara cevap ararken yaklaşmakta olan deliliğe karşı savaş.

Seni Londra’daki ünlü Baker Sokağı’ndan İsviçre’deki korkunç psikiyatri koğuşuna, oradan Louisiana topraklarına ve dahasına taşıyacak bir maceraya çık

2008’de çıkan oyunun yeniden tasarlanması: Unreal Engine ile sıfırdan yapılan The Awakened, modern grafik ve animasyonlar, genişletilmiş hikâye, bir sürü yan görev ve eşsiz delilik oynanışı gibi yeni mekanikler sunuyor.


Sherlock Holmes The Awakened indir - (Direkt indir)

36.288
OYUN BİLGİLERİ 11 Nisan 2023 18:34
Sherlock Holmes The Awakened

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 25.82 GB

Crack: FLT

Tarih: 11 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?