Shadows of Forbidden Gods

0Çok çeşitli entrikalar, entrikalar ve ritüeller gerçekleştirmek için gizli ajanları karmaşık bir fantezi dünyasında hareket ettirerek kıyameti gerçekleştirmeye çalıştığınız bir strateji oyunu. Oyuna gardiyanlara rüşvet vererek ve küçük çiftçi topluluklarına sızarak başlıyorsunuz ve buzul çağları getirene, tüm ulusları veba ile yok edene, volkanları çağırana ve şehri yutan yılan tanrılara komuta edene kadar güçlerinizi yavaş yavaş artırıyorsunuz.

Seçilmiş Olan’ın önderliğindeki insanlığın hükümdarları ve kahramanları olan iyi güçlere karşı bir dizi ajan ve yozlaşmış kahraman oynuyorsunuz. Sizden daha güçlü olabilirler ve ajanlarınızı kolayca ortadan kaldırabilirler, ancak gizlilik avantajınız var ve insanlar kolayca birbirlerine düşman oluyorlar. Bir iç savaşa girip ork ordularıyla ortalığı toparlamak varken neden birleşik bir imparatorluğa karşı savaş veresiniz ki?

Karmaşık AI’lar iyi güçlere güç verir ve ruh haliniz sizi alırsa onların akıllarında oynayabilirsiniz. Hükümdarlar, halklarının çılgınca vergilendirmelere öfkeyle ayaklanmasına neden olacak altın takıntılı delilere yönlendirilebilir, dükler, bir mahkeme skandalını ima eden, özenle yerleştirilmiş kişisel bir eşyayla Krallarını kışkırtmak için kandırılabilir, kahramanlar sürülebilir The Laughing King’s Tome’da okunan çıldırtıcı masallarla çıldırıyor ve gölge, düşmanlarınızı kendi insanları yerine ajanlarınızı finanse etmeye başladıkları noktaya kadar yozlaştırabilir.

Çok esnek bir kıyamet simülatörü olarak tasarlanan Shadows of Forbidden Gods, araç setlerinizi benzersiz ajanlar ve çeşitli efektlerle karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır; insan güçleri dinamik bir şekilde yanıt verir ve ana tehditler olduğuna inandıkları şeylerle yüzleşmek için kahramanlarının seviyesini yükseltir.


19.897
OYUN BİLGİLERİ 17 Temmuz 2023 20:01
Shadows of Forbidden Gods

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 303.7 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 15 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?