Shadow Warrior 3 Definitive Edition

3Shadow Warrior 3 Definitive Edition indir - (Direkt indir)

Shadow Warrior 3 Definitive Edition’da efsanevi bir Japon diyarında Yüksek hızlı silahlı mücadele, keskin silahlarla dolu yakın dövüş unsurları ve muhteşem serbest koşu hareket sisteminin olağanüstü birleşiminin tadını çıkar. Hayatta Kalma Modunda, Yeni Oyun+ modunda ve Ekstrem Zorluk Modunda savaş becerilerini test et. O EJDERHAYA DA DİKKAT ET!

Yenilmiş şogun Lo Wang ve eski düşmanı Orochi Zilla, kanlı ve sıra dışı FPS serisinin son oyunu Shadow Warrior 3’te geri dönüyor.

Lo Wang’in istemeden ebedi hapishanesinden serbest bıraktığı kadim bir ejderhayı tekrar yakalamak için amansız bir göreve atıl, çok çeşitli kılıç ve mermilerden oluşan dinamik cephaneni kullanarak iblislerle dolu, parçalanmış, istila edilmiş bir diyarda yolculuğa çık.

YENİ ÖZELLİKLER şunları içerir: Fazladan mücadeleler, silah görünümleri ve ödüller içeren YENİ OYUN+ modu, gelen düşman dalgalarına karşı becerilerini test etmeni sağlayan HAYATTA KALMA MODU, daha da büyük bir zorluklar sunan yeni bir KAHRAMAN MODU oyun düzenleyicisi, hızlı yeniden oynanabilirlik için BÖLÜM SEÇME ve son olarak şimdiye kadar Shadow Warrior’ın en zorlu ve yorucu versiyonu olan EKSTREM ZORLUK SEVİYESİ!

Silahlı Çatışmaya Katanayla Gir
Muazzam ateş gücünü müthiş keskin katana hamleleriyle birleştirerek iblis sürülerinin yok ederek zarif bir ölüm senfonisi bestele.

Kıvrak Ayak Hareketleri
Havada saldırı, duvarda koşma, çift zıplama gibi çevik hareketleri akıcı bir şekilde kullan. Yeni ipli kanca ile her savaşta dövüş ve hareket seçeneklerini büyük oranda artır.

Yeteneklerini Ortaya Koy, Düşmanlarını Ortadan Kaldır
Muhteşem bitirici hamlelerini kullanarak düşmanlarını parçala, amansız bir öfke ve kuvvetli büyüler ile güçlerini düşman sürülerine karşı kullan.

Dinamik Savaş Arenaları
Her savaş alanında daha yaratıcı saldırı stratejileri geliştirmen için etkinleştirebileceğin tehlikeli yapılar ve cihazlar bulunur.


Shadow Warrior 3 Definitive Edition indir - (Direkt indir)

34.055
OYUN BİLGİLERİ 17 Şubat 2023 17:23
Shadow Warrior 3 Definitive Edition

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 21.66 GB

Crack: P2P

Tarih: 16 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?