Shadow Gambit The Cursed Crew

0Shadow Gambit The Cursed Crew indir - (Direkt indir)

Ahoy, lanetli korsan!

İşte Shadow Gambit: The Cursed Crew, alternatif bir Korsanlığın Altın Çağı döneminde geçen yepyeni bir gizlilik tabanlı strateji oyunu.

Kayıp Ruhların Laneti, Engizisyon’un korkunç güçlerinin kontrolü altında olan ve Kayıp Karayipler olarak bilinen gizemli ada grubuna musallat olmuştur. Doğaüstü olan her şeyi hor görüyor ve senin gibi lanetli korsanları avlamak için ruh emici ateşi kullanıyorlar!

Lanetli korsan Afia ile bir yolculuğa çık ve kendi lanetli mürettebatını diriltmek için efsanevi Siyah İnciler’i ara.

Sekiz gemi yoldaşının her biri ayrı bir kişiliğe sahip ve benzersiz doğaüstü güçlerle donanmış oynanabilir karakterlerdir. Gaëlle’in sihirli topuyla hem dostunu hem de düşmanını fırlat, Bay Mercury’nin ruh çapasını kullanarak sihirli bir portal aç veya Afia’nın efsanevi kılıcıyla anlık gizli saldırılar yapmak için uzay-zamanda hızla ilerle.

Engizisyon ordusuna meydan okumak için destansı bir soygun gerçekleştir ve olağanüstü güce sahip gizemli bir hazineyi ele geçir.

Kalelerine sız. Gizlice düşman hatlarının arkasına geç. Çeşitli düşmanları alt etmek için mürettebatının büyülü becerileri ile özenle düşünülmüş taktikleri birlikte kullan. Planın tıkır tıkır işlediğinde kendini parlak bir deha gibi hisset!

Yaşayan bir ruha sahip bir hayalet gemi olan Red Marley’e katıl. Geminin güvertesinde bir sonraki maceranı planla ya da onlar hayatlarının tadını çıkarırken mürettebatınla takıl.

Kayıp Karayipler’in efsanevi lanetli korsanlarını yakından tanı. Bireysel karakter görevleriyle geçmişlerini öğren, kim olduklarını ve onları lanetli yolculuklarına neyin yönlendirdiğini keşfet.


Shadow Gambit The Cursed Crew indir - (Direkt indir)

18.809
OYUN BİLGİLERİ 17 Ağustos 2023 20:52
Shadow Gambit The Cursed Crew

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 12.85 GB

Crack: RUNE

Tarih: 17 Ağustos 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?