SGS Taipings

0SGS Taipings indir - (Direkt indir)

TAIPING’S
Oyun, 1851-1864 Taiping İsyanı’nı yeniden yaratıyor. Çin’deki en ölümcül ve en korkunç iç savaşlardan biriydi ve milyonların hayatına mal oldu. Kendi devletlerini kurmak için savaşan Taiping isyancılarını ve müttefiklerini oynayın ya da Qing İmparatoru olun ve hanedanınızı devirmeden önce isyanı ve onun yabancı şeytan müttefiklerini ezin.

1851 ile 1864 arasında Çin, milyonlarca Çinlinin hayatına mal olan en korkunç ve ölümcül iç savaşı olan Taiping İsyanı’nın içinde kaldı. Bu oyunda, ‘Heavenly Kingdom’ın (namı diğer Taiping) asi birliklerini ve onların Nien haydutları gibi diğer müttefiklerini Qing hanedanına karşı oynayacaksınız. Diğer isyanlar ve Dış güçlerin müdahalesi her iki taraf için de baş belası bir rol oynayacaktır.

Senaryo süreleri 8 turdan (küçük olanlar için) 164 tura (13 yıllık büyük kampanya) kadar sürer; her biri Nisan 1851 ile Aralık 1864 arasındaki bir aylık dönemi temsil eder. Qing İmparatorluğu çeşitli kuvvetler. Her ikisinin de komutası altında kara ve deniz birimleri vardır ve yabancı güçlerle bazı diplomatik oyunlar oynayabilirler.

Taiping’in amacı, Çin’in göbeğinde yaşayabilir bir devlet ve güçlü bir ordu kurmak ve güçlerini toplayıp diğer isyanları teşvik ettikten sonra, tehlikeyi anlamadan Qing’leri ezmektir.

Sürpriz ve başarıya ulaşmak için tüm kaynaklardan gelen yardımı kullanın. Burada hız önemlidir, ancak liderlik sorunları ve iç çekişmeler uzun vadede gerçek bir tehlike olabilir.
Qing’ler isyana hazırlıksızlar ve bunu büyük imparatorluklarının ücra bölgelerinde küçük bir olay olarak görüyorlar.

Düşman çok güçlü ve durdurulamaz hale gelmeden önce, mümkün olan en kısa sürede risklerin bilincine varmalılar. Birlikler zayıf ve dağınık, liderlik kötü. Yeni güçlerin eğitilmesi, daha iyi silahlar satın alınması ve doğru liderlerin işe alınması gerekir, ancak bu yalnızca İmparator durumu anladığında (Qing’in İmparatorluk Endişesi endeksi aracılığıyla) gelebilir.

Yabancı şeytanlara (Fransız ve İngiliz kuvvetleri) karşı her iki tarafta da dikkatli olun, çünkü bunlar şimdilik tarafsızdır, ancak bir noktada İmparatorluğa saldıracakları veya dönüşecekleri için korkusuz bir düşman veya fırsatçı bir müttefik haline gelebilirler. Taiping’lere karşı. Diplomasi onlar için çok önemli bir rol oynayacak.


SGS Taipings indir - (Direkt indir)

6.749
OYUN BİLGİLERİ 19 Mart 2023 21:52
SGS Taipings

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.57 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?