Seven Spirits

0SEVEN SPIRITS™ yatay kaydırmalı bir aksiyon video oyunudur.

Samurayı seçin, dört kahraman ((Earth, Wind, Water, Fire) arasından seçim yapın ve ahşap, metal, yeşim taşı, mercan gibi kaynakları toplayarak hazırlanmış zırh parçaları ve derme çatma silahlarla karakterinizin büyümesine izin verin.

Wind San: Her atomu sihirden yapılmıştır, bu ona sürekli süper güç şarjı sağlar. Biyolojisi ayrıca gıda kalorilerini ek güç kaynağına çeviriyor, bu yüzden ateşle çalıştığında güç tüketimi gerçekten düşük olabiliyor.

Fire San: Damarlarına saf ateş akıyor, ter yoluyla salınırken onu meşale gibi yakıyor. Bu aynı zamanda onu enerji kaybına karşı daha dayanıklı hale getiriyor ve kullandığı çekiç sınıfı silahları etkileyerek aşınma direncini artırıyor.

Earth San: Doğa ananın kutsadığı bu kahraman, çekiç sınıfı silahlarda zahmetsizce ustalaşıyor. Dünya gezegeniyle olan güçlü bağlantısı sayesinde, diğer kahramanlardan daha fazla sağlığa ve ayrıca yolu boyunca daha fazla eşya taşımak için faydalı olacak daha fazla güce sahiptir.

Water San: Bu şampiyon hızlı hareket eder, düşmanlardan rastgele kaçınma şansı yüksektir ve eşya fırlatma onun gücüdür. Sihirle birlikte, diğer kahramanlardan daha fazla gücü otomatik olarak yeniden şarj edebilir.

Yedinci ruhun (Tengu) rehberliğinde Altı ruhu bulun ve serbest bırakın ve onun yardımıyla gölgeli Hiçlik Samurayını yenin!

Zırh parçalarının doğru kombinasyonunu giyen kendi samurayınızın beceri puanlarını (güç, el becerisi, dayanıklılık, büyü) artırarak yeni avantajların kilidini açın veya mevcut olanları geliştirin.

Saldırılarınızı daha güçlü ve savunmanızı şimdiye kadar görülen en dirençli hale getirecek en yüksek güç seviyesine ulaşmak için 4 temel beceriyi birleştirin!

Düşmanlarla tanışırken, güçlendiriciler alırken, silahlar, zırhlar inşa ederken ve hikayede ilerlerken (size ipuçları ve bilgiler verecek) kartları toplayın.


3.610
OYUN BİLGİLERİ 22 Ocak 2023 13:40
Seven Spirits

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 6.32 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?