Settlement Survival

2Settlement Survival indir - (Direkt indir)

Bu hayatta kalma öğeleri bulunduran şehir kurma oyununda insanlarını yeni şehirlerinde yönlendir. Onlara barınacak yer sağlamalı, yeterli yemek stoğuna sahip olduklarından emin olmalı, doğanın felaketlerine karşı korumalı ve mutluluklarına, eğitimlerine, işlerine, sağlıklarına dikkat etmelisin. Bunların hepsini yapabilirsen, yabancı şehirlerden sakinlerin dahi ilgisini çekebilirsin!

Kusursuz düzenini oluşturmaya başlamadan önce, yakındaki kaynakların yoğunluğunu göz önünde bulundurarak yeni yerleşim yerini seç. Şehrini nasıl inşa edeceksin?

Toprağı kaz, nehirleri birleştir, göller oluştur ve aletlerini kullanarak yerleşiminin nasıl gözükmesini istiyorsan o şekilde inşa et.

Konutlar inşa et, yerleşiminin içindeki kuralların belirlenmesi için Belediye Başkanı işe al, suç oranlarını kontrol et ve bebek doğumlarındaki artışların kaynaklarını negatif etkilemesine izin verme.

Farklı mevsimleri tecrübe et ve felaket uyarılarına kulak as. Sığınak inşa ederek sakinlerini çevresel felaketlerden koru ya da inşa ettiğin her şeyi riske at.

Ticaret sanatında ustalaşarak, güçlü efektler sunan, benzersiz temalara ve stillere sahip olan nadir taslakları eline geçirme şansını edin.

Ticaret, eğitim, kazı, yapı, ziraat, işleme, lojistik ve yaşanabilirlik seçeneklerini göz önünde tutarak hangi geliştirme rotalarına yoğunlaşacağını seç. Her rota yeni yapılara ve yeteneklere kapılarını açacaktır. Gideceğin yol senin için seçilmiş değildir, istediğine odaklanarak güçlü yanlarının üzerine gidebilirsin.

Kaynaklarından sınırlarına kadar her harita rastgele oluşturulur, her oynanış kendine özgüdür ve yeni mücadeleler doğurur.


Settlement Survival indir - (Direkt indir)

32.066
OYUN BİLGİLERİ 9 Şubat 2022 20:04
Settlement Survival

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 451.4 MB

Crack: v0.84.235.886

Tarih: 11 Ekim 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?