Session Skate Sim

0ORİJİNAL OYNANIŞ

dual stick controls ile her kontrol çubuğu, ayaklarından birini temsil eder. Tıpkı gerçek kaykaydaki gibi onları nasıl kontrol edeceğini ve ağırlığı aktaracağını öğrenmen gerekecek.

Fizik; gerçekçilik, pürüzsüzlük ve daldırma odaklı şekilde geliştirilmiştir. Tıpkı gerçek hayattaki yeni bir kaykaycı için olduğu gibi ilk saatler zorlayıcı görünebilir ama tekniği iyice öğrendikten sonra ilk kickflip’ini yapmanın eşsiz heyecanını hissedeceksin!

Session: Skate Sim sana özel geliştirilen mükemmel deneyimin keyfini çıkarabilmen için tüm seçenekler özelleştirmesini de içeriyor.

Tam bir öğretici, oyuna başlamak için ihtiyacın olan tüm yardımı sağlar ve dört zorluk seviyesinden seçim yapabilirsin!

1990’LAR VE KAYKAY KÜLTÜRÜ

Sokak kaykayının altın çağı olan 1990’lardan ilham alınan Session: Skate Sim, gerçek kaykayı ve kaykay kültürünü deneyimlemeni sağlar: puanlama sistemi yok; sadece sen, kaykay alanın ve hayal gücün var!

Noseslide’ının veya varial heelflip’inin burası için mükemmel olduğunu hakemlerin söylemesine gerek yok. Ayrıca belirli yerler simgesel olduğu için geliştiriciler, Black Hubbas (New York Şehri), Brooklyn banks (New York Şehri), FDR Park (Philadelphia) ve diğer birçok nokta dâhil olmak üzere onlardan birkaçını kaykayla kayman ve yaratıcılığını ifade etmen için oyuna ekledi.

“VİDEOYA ALINMADIYSA İNANDIRICI DEĞİLDİR”

En iyi noktalarda kaykayla kaymak ve en iyi hareketleri yapmak bir şeydir ama onu videoya alacak kimse yoksa gerçekten inandırıcı değildir…

Session: Skate Sim oyununda 1990’lar filtresiyle veya balıkgözü lensle çekim yapabilirsin, kliplerini oluşturmak ve paylaşmak için video düzenleyiciyi kullanabilirsin.

Görüş alanının, günün saatinin, filtrelerin ve farklı kamera görünümlerinin (tripod, yörünge vb.) değiştirilmesi dâhil olmak üzere birden çok seçenekle oynayabilirsin.

Session: Skate Sim ayrıca kaykaycılıktan film yapımcılığına yükselme şansı sunuyor: Hareketlerini yap, ardından kameramanının bakış açısından aksiyonu deneyimle ve en iyi klibi oluşturmak için film moduna geç.

Session: Skate Sim sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


14.464
OYUN BİLGİLERİ 24 Eylül 2022 12:26
Session Skate Sim

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 8.39 GB

Crack: P2P

Tarih: 22 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?