SENTRY

0Geriye kalan son gemiler de kaçmaya çalışıyor. SENTRY Savunma Programı’nın bir üyesi olarak geminiz uzayda kaçarken, gemideki değerli insan kargosunu korumak için uyku hâlinden uyandırıldınız.

Navigatör’de bir kaçış rotası belirlediğinizde karşınıza uzaylı gemilerin çıkma olasılığı yüksektir. Gemiye çıkacak ve Çekirdeği yok etmek için farklı alt sistemler üzerinden savaşarak ilerlemeye çalışacaklardır.

SENTRY’niz güçlü ve menzilli silahlardan oluşan cephaneliğiyle düşmanı durdurmalıdır.

Çok iyi silah becerilerine sahip olsanız bile düşman akınlarını durdurabilmek için tuzaklar ve kuleler yerleştirmeniz, tüm bunlar işe yaramazsa ilerleyişlerini durdurmak için çevresel tahribattan yararlanmanız gerekmektedir. İyi zamanlanmış bir atış uzaylıları uzay boşluğuna fırlatabilir, kapatılan bir dayanıklı kapı ise size yeni savunmalar hazırlamak için zaman kazandırabilir.

SENTRY’nizin savaş sırasında yenik düşmesi her şeyin sona erdiği anlamına gelmez. Mürettebatın bir başka üyesi SENTRY Savunma Programı tarafından uyku hâlinden uyandırılacak ve savaşa hazır hâle getirilecektir.

Bir bölümü savunamayıp yenilmeniz yalnızca Gemi Genel Görünümü’ndeki stratejik alanı değiştirerek sizi bir sonraki cesur savunmanızı nerede yapacağınıza dair yeni kararlar almaya zorlar.

Hayatta kalan bir SENTRY önemli alt sistemlerin kontrolünü elinde tuttuğu sürece, savaş alanındaki becerileriniz yenilgiyi her zaman bir zafere dönüştürebilir.


9.403
OYUN BİLGİLERİ 29 Mart 2024 15:11
SENTRY

Tür: Erken Erişim, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 877.07 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 25 Mart 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?