SENSEs: Midnight

0Uesugi Kaho girişken ve maceracı bir üniversite öğrencisidir ve okulunun doğaüstü araştırma kulübünün bir üyesidir.

Ailesini ziyaret etmek için Japonya’ya dönerken diğer kulüp üyeleri meşhur bir şehir efsanesi olan Ikebukuro Walking Park’ın Gece Kapısı’nı araştırması için ona meydan okurlar.

Kaho efsanenin doğruluğunu kanıtlama ve bu doğaüstü olaya kesin kanıt bulma fırsatını kaçırmaz ancak uzun süredir terk edilmiş olan bu parka girmek onun hayatı boyunca yaptığı en kötü hata olacaktır.

SENSEs: Midnight türün klasiklerinden ilham alan, ağır kontrolleri ve nostaljik tarzda sabit kamera açıları bulunan 3 boyutlu bir hayatta kalma korku oyunudur.

Çevresel hikâye anlatımı ve arka plan hikâyeleriyle parkın sırlarını keşfet, geri dönmek zorunda kalmamak için kısıtlı envanter yuvalarını dikkatlice yönet, kinci ruhları uyandırabilecek bulmacalarda risk ödül analizi yap, peşindekileri geçici olarak atlatmak için saklanma noktalarını kullan ve unutma, oyununu güvenli bir şekilde kaydedebileceğin sadece tek bir yer vardır.

Acımasız Onryo sürekli izini sürerken üzerindeki tehdidi ve Ikebukuro Walking Park’ın oluşturduğu korkunç atmosferi hisset!


7.618
OYUN BİLGİLERİ 25 Temmuz 2022 19:07
SENSEs: Midnight

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.34 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 22 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?