Selaco

0Selaco indir - (Direkt indir)

Selaco, heyecan verici aksiyon parçaları, yıkılabilirlik, akıllı yapay zeka ve sürükleyici bir oyun dünyasında geçen ayrıntılı bir hikaye içeren, GZDoom üzerinde çalışan yepyeni bir orijinal nişancı oyunudur. Aksiyon seti parçaları açısından ağırlıklı olarak FEAR’dan ilham alan oyun, QUAKE ve DOOM’un geleneksel retro-FPS öğelerini daha modern özelliklerle birleştiriyor. Sektörde çalışan ve birçoğu geçmişte başarılı FPS oyunlarında çalışmış profesyonel sanatçılarla birlikte Selaco, karakter, aksiyon ve gizemle dolu, tamamen ete kemiğe bürünmüş bir dünyadır.

Hikaye, Dünya’nın düşüşünden sonra hayatta kalan mültecilere ev sahipliği yapan yeraltı tesisi Selaco’nun şiddetli işgali sırasında geçiyor. Son terfisi ve üst düzey güvenlik izinleriyle Selaco’nun karanlık tarihinin ardındaki gerçeği derinlemesine araştıran ACE Güvenlik Kaptanı Dawn olarak oynuyorsunuz. Soruşturmasını tamamlayamadan Selaco, patlamalar ve silahlı işgalciler tarafından sarsılır. Selaco büyük ölçekli bir çatışmanın içinde yer alsa da büyük bir kısmı oyunun merkezi olan Dawn’ın kişisel hikayesi olacak.

Uzun hikaye odaklı bir kampanya
Selaco hikaye odaklı bir deneyim ve bunu hafife almıyoruz. İlgi çekici ve inandırıcı bir bilim kurgu hikayesi ve dünyası yaratmaya yardımcı olmak için özel bir yazar gemiye getirildi.

Yoğun Aksiyon set parçaları
Silahlarınızın yıkıcı gücüyle tüm dünyayı konfeti haline getirin. Her bir mermi, vurduğunuz herhangi bir malzeme veya nesneye uygun şekilde tepki verecektir. Sanatçılarımız, her karşılaşmanın ardından yaşananların elle tutulur olmasını sağlamak amacıyla her (voksel) nesne için birçok farklı varyasyon yarattı. Bir zamanların cömert ofis alanı artık kırık tablolar, parçalanmış masalar, paravanlar, sandalyeler, duman ve enkaz yığınlarından oluşan bir moloz yığınından başka bir şey değil.

Özel Yapay Zeka
FEAR etkimiz sayesinde, doğru yapay zekayı yazmak en başından beri bir hedefti. Düşman birbirinin varlığından tamamen haberdardır ve sizi alt etmek için birlikte çalışır. Onlara sürekli baskı uygularsanız mesafelerini koruyacaklar, saklanırsanız veya mermileriniz biterse size saldıracaklar, aynı kapağı çok uzun süre kullanırsanız el bombaları atacaklar ve çok daha fazlası. Oyuncuya mevcut planları ve taktikleri hakkında ipuçları veren yüzlerce özel satır yazıldı ve hayata geçirildi.


Selaco indir - (Direkt indir)

12.687
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2024 00:31
Selaco

Tür: Oyun, Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera

Platform: PC

Boyut: 1.10 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 31 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?