Sea of Stars

1Sea of Stars indir - (Direkt indir)

Her sistemde Sabotaj dokunuşunu vaat eden Sea of ​​Stars, klasik RPG’yi sıra tabanlı dövüş, hikaye anlatımı, keşif ve çevreyle etkileşim açısından modernleştirmeyi hedeflerken, yine de doyurucu bir nostalji ve eski güzel, basit eğlence sunuyor.

Animasyonlarla senkronize olarak eylem düğmesine basmak, gelen hasarı azaltırken hasar çıktısını artırır.

Zamanlamalı vuruşların yanı sıra, savaşta çok karakterli kombo saldırılar, güçlendirme ve güçlü saldırıları veya büyüleri yönlendirirken düşmanları engellemek için farklı hasar türleriyle oynama seçenekleri sunan stratejik bir “kilitleme” sistemi bulunur; bunların tümü sürükleyici bir yaklaşımdır. tarz; rastgele karşılaşmalar yok, ayrı savaş alanlarına geçiş yok ve eziyet yok.

Klasik ızgaraya bağlı döşeme hareketinden kurtulan, platform uzmanlığına dayalı bir navigasyon sistemi ile dünyayı sorunsuz bir şekilde geçerken yüzün, tırmanın, tonoz yapın, atlayın veya çıkıntıları yukarı kaldırın.

Özel yapım işleme hattımız, 2D piksel sanatı oyunlarının sınırlarını zorlayarak hayata geçen nefes kesici bir dünyanın yaratılmasına olanak tanır.

Düzinelerce orijinal karakter ve hikaye akışı sizi büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak. Bazen destansı, bazen aptalca ve bazen de duygusal olan Sea of ​​Stars, RPG görevini yerine getirerek klasik macera ve dostluk temalarını keşfederken, aynı zamanda bir Sabotaj yapımından bekleyeceğiniz beklenmedik sürprizler ve olaylarla dolu.


Sea of Stars indir - (Direkt indir)

11.775
OYUN BİLGİLERİ 7 Eylül 2023 16:44
Sea of Stars

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.3 GB

Crack: REPACK

Tarih: 29 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?