Scrapland Remastered

0Scrapland Remastered indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Scrapland, Dünya’da fakat çok uzak bir gelecekte geçen, üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunudur. Dünyamızda sadece robotların kaldığı bu gelecekte, insanlar robotların kabusu olmuş canavarlar olarak görülür. Oyunda D-Tritus karakterini oynayacak ve firar edip robotlar şehrini mesken tutmuş iğrenç bir insanın, o yapışkan varlığın işlediği vahşi cinayetleri araştıracaksın.

Bu eğlenceli maceraya kendini kaptır ve Metroid Dread, Metroid: Samus Returns, Castlevania: Lords of Shadow ve Spacelords oyunlarını yaratan stüdyo MercurySteam’in kökenlerini keşfet.

Sistemi hack’le! Becerilerini ve mizah anlayışını sınayacak, ilginç kişiliklere ve yeteneklere sahip 15 farklı karakterin kontrolünü eline al.
Robotların dünyasına sızmış katili bul ve oyunda yer alan 140’ı aşkın görevi tamamlayarak o cani adamın suç listesine bir nokta koy.
Favori savaş geminle şehirde devriye gez. Hız, ateş gücü, karşı önlemler, manevra yeteneği, dayanıklılık… Hepsi bu gemilerde. Çabalarsan hepsine sahip olabilirsin.
A Z I L I Çok Oyunculu mod: Bu oyun türünde hâlen eşi benzeri çıkmamış yarış ve savaşlardan oluşan heyecan dolu bir kombinasyon. Yerel bir ağda veya çevrimiçi olarak kendi oyunlarını oluştur ya da diğer oyunculara katıl.
Yeniden düzenlenmiş içerik. Bu sürüm yüksek çözünürlüklü modlar, özel sunucular ve gözden geçirilmiş ağ kodu, tam oyun kumandası desteği, oyun içi iyileştirmeler, başarılar ve Steam Cloud desteği ile geliştirildi.


Scrapland Remastered indir - (Direkt indir)

14.429
OYUN BİLGİLERİ 13 Aralık 2021 19:22
Scrapland Remastered

Tür: Aksiyon, Macera, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 13 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?