Savage Lands

1BU OYUN HAKKINDA

Savage Lands, oyuncuları insan ve Dragon türü arasında yıllarca süren savaşın harap ettiği bir dünyada bir maceraya götüren zorlu bir fantezi hayatta kalma sandbox deneyimidir. Oyuncular, her kararın önemli olduğu uğursuz ve geniş bir açık dünyayı fethetmelidir: güçlü silahlar ve zırhlar üretin/yağmalayın, düşmanca manzaraları ve karanlık zindanları keşfedin, şeytani yaratıklarla savaşın, kaynakları toplayın ve hayatta kalmak için koruyucu barınaklar inşa edin.

Özellikleri

Dünyayı aç. Eşsiz bir fantezi dünyasını keşfedin ve bir zamanlar büyük bir uygarlığın kalıntılarının ardındaki gizemi ortaya çıkarın.

Acımasız Savaş. Kendinizi devasa devlerden kuduz kurtlara kadar ürkütücü bir dizi düşman yaratığa karşı koruyun. Ekipmanınızı yönetin ve saldırılarınızı akıllıca planlayın, yoksa bir sonraki dövüş sonunuz olabilir.

Üretim ve Yağma. Dünyanın dört bir yanına dağılmış birçok canavar türünü katletme çabalarınızı desteklemek için benzersiz silahlar, zırhlar ve eşyalardan oluşan bir cephanelik yapın ve yağmalayın.

Sezgisel Yapı Sistemi. Vahşi Topraklarda hayatta kalma şansınızı artırmak için temel barınak veya tüm kasabaları inşa edin.

Kaynak yönetimi. Doğal kaynakları toplayın, adanın faunasını avlayın ve affedilmeyen vahşi doğada inşa etmek, zanaat yapmak ve gelişmek için düşmüş düşmanların kalıntılarını yağmalayın.

Çok Oyunculu İşbirliği. Arkadaşlarınızla bir araya gelin veya diğer vahşilerle yeni ittifaklar kurun ve ejderhanın toprak üzerindeki saltanatına son verin.

Evrensel Karakter ve Dünya Tasarrufu Sistemi İlerlemeyi asla kaybetmeyin, en sevdiğiniz karakteri ve dünyayı kullanarak çevrimiçi (eşli) ve çevrimdışı (solo) oyun arasında sorunsuzca geçiş yapın.


21.857
OYUN BİLGİLERİ 23 Aralık 2021 12:18
Savage Lands

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.94 GB

Crack: v0.3.1.Build.7

Tarih: 16 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?