Saturnalia

0Bir Hayatta Kalma Korku Macera Oyunu: Bir araya gelmiş bir dizi karakterle kadim ritüelin tenha bir köyünü keşfederek oyna. Bütün karakterlerini kaybettiğin her seferde köyün labirente benzeyen yolları değişir.

Üçüncü şahıs çok karakterli Roguelite macera korku oyunu.

Benzersiz gelenekleri ve kültürüyle zengin İtalya’nın Sardinya bölgesi folklorundan fazlaca ilham alan bu oyunda, birlikte maceraya çıktığın dört karakterin geçmişlerinin eski bir köyün rahatsız edici gelenekleriyle ne kadar derinden bağlı olduğunu keşfedeceksin.

Her defasında yenilenen köy ise başlı başına gösterişli bir labirent gibidir.

Oyunun sakladığı gizemleri büyük çoğunlukla kılavuzsuz bir şekilde keşfederek çözmeye çalışacaksın.
Silahın mı? Bir Kutu Kibrit…
Öldüğünde köyün kendini nasıl yeni bir forma soktuğuna tanıklık et.

Maceran esnasında bulduğun aletler ve eşyalarla kestirme yollar aç ve bulmacaları çöz, kendine özgü güçlere sahip farklı karakterlerin keşif ve araştırma alanındaki çeşitli yeteneklerini kullanarak hikâyeyi aydınlat.

Yolunu aydınlatacak sınırlı sayıda kibrit ve git gide artan karanlıkta, sisin içinde yolunu bulabilecek ve gerçeği ortaya çıkarabilecek misin? Yoksa kasabanın, ortaya çıkması istenmeyen sırlarıyla birlikte gömülecek misin?

Oyun Özellikleri
Karakterlerin öldüğü zaman köy mimarisi de değişir.

Karakterlerin özel yeteneklerini keşfet, kestirme yolları açabilmek için aletlerden ve sarf malzemelerinden faydalan. Hikâye ve bulmaca ilerlemeni Roguelite janrına uygun şekilde öldükten sonra da devam ettir.

Görüş alanını kaybetmemek ve bulmacaları çözebilmek için elindeki kibritleri idareli kullan. Her duruma göre şekillenen, doğrusal düzlemde ilerlemeyen, dinamik hikâye.

Oyunun hikâyesini şekillendiren ayini araştır ve elindeki kaynaklarla ayini durdurmaya çalış. Oyun dünyası ve hikâyeyle gözle görülebilir biçimde iç içe olan bulmacalar.

Tek resimli hareket ve Rotoskop film tekniklerinden ilham alan sanat görselleri ve animasyonlar.


7.837
OYUN BİLGİLERİ 28 Ekim 2022 12:35
Saturnalia

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.4 GB

Crack: P2P

Tarih: 27 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?