Sass VS Fash Girlballs of Steel

0Dördüncü Reich’a hoş geldiniz.

Bu heyecan verici nazi öldürme macerasında Führer’e suikast düzenleme görevindeydiniz. Ancak planlar bozulur ve Führer’in kişisel askeri kalesi Johannstein Kalesi’nin derinliklerine hapsedilirsiniz.

Johannstein’ın derinliklerinden kaçıp sonunda Johannland Führeri Johann W. Weiss’i öldürme görevinizi tamamlayacak mısınız?

Sass VS Fash, Johannland’daki tüm şeytani nazileri katletme ve Führer’e suikast yapma görevinizi tamamlama görevinde RED HYENA kod adlı Joan Marie rolünü üstlendiğiniz Wolfenstein günlerine retro bir FPS geri dönüşüdür.

Bir tutam doğaüstü, eski moda faşizm ve yeni çağın modern siyasi ve teknolojik dünyası ile, becerilerinizin faşist ordulara karşı test edildiği çılgın, aksiyon dolu bir nazi öldürme boğuşmasına giriyorsunuz.

Yıl 2025. Johannland, Dördüncü Reich yönetimi altında neredeyse tüm Batı Avrupa’yı ele geçirdi ve Johann Weiss, AKA Dark Weiss, Johannland’ı, daha önce Almanya ve Avrupa’nın geri kalanı olan faşist Johannland ulusuna karşı demir yumrukla yönetiyor.

Böylece, Johannland Ekseninin yaklaşan nükleer savaş tehdidinde Müttefik kuvvetlerle karşı karşıya geldiği III.

Ayrıca Johannland’ın iktidara yükselmeye devam etmek için bazı okült, şeytani güçleri kullandığına dair söylentiler var.

Askerleri, vahşi ve acımasız olan ve hatta yamyamlık ve diğer türden vahşi suçlara karışan kozmik iblislere dönüştürülür.

Bazıları bunun Azathoth olarak bilinen, nerede olduğu bilinmeyen ama bir şekilde onun parçasının Johannland’ı yönetmesine yol açan inanılmaz güçlere sahip olan Dark Weiss’e sahip olan Yaşlı Tanrı ile bir ilgisi olduğunu söylüyor.

SASS (Spies Against the Schutzstaffel), Johannland’a sızmak ve saldırmak için en iyi ajanlarını gönderdi.

Siz, Joan Marie, kod adı KIRMIZI HYENA, silahlı ve silahsız çarpışma ve düşman topraklarına sızma konusunda uzmanlığa sahip yetkin bir casus ve gizli ajan da dahil. Göreviniz, Eksen’den gelen nükleer gerilim yükselmeden önce Dark Weiss’e sızmak ve onu öldürmekti.


3.362
OYUN BİLGİLERİ 7 Ocak 2023 16:32
Sass VS Fash Girlballs of Steel

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 239.85 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?