Sapiens

0Kabilenizi yerden yönetin, siz onu şekillendirirken dünyanın içine dalın.

En küçük çakıl taşını yerleştirmekten anıtsal yapılar inşa etmeye kadar tam bir özgürlük ve kontrolle kasabalar ve endüstriler inşa edin.

Bu samimi ama geniş kapsamlı koloni simülasyonunda sıfırdan başlayın ve binlerce yıllık teknolojik atılımlarla ilerleyin.

Dünya’nın kendisinden daha büyük bir haritada prosedürel olarak oluşturulmuş binlerce arazi arasından seçim yapın.

Her bölgenin farklı iklimleri, kaynakları ve zorlukları olduğu için akıllıca seçim yapın. Evinize başlamak için doğru yeri bulmak, medeniyetinizi büyütmenin anahtarıdır.

Bu keşfedilmemiş dünyada onlara önderlik ederken yollarda insanlarınızın yanında yürüyün.

Bireysel sapienslere ekin dikme, malzeme toplama, inşaat, avcılık, yemek pişirme ve daha fazlası gibi belirli görevlere odaklanmalarını söyleyin.

Yeni beceriler öğrenirken onları kabileniz için daha değerli hale getirirken izleyin. Ruh hallerini, sağlıklarını yönetin ve büyüyen ailelerini destekleyin.

Yeni kaynaklar bulun ve araştırmak için sapienslerinizi gönderin, inşa edilecek ve üretilecek yeni şeylerin kilidini açan yeni atılımlara yol açın. İlkel malzemelerle başlayın ve daha gelişmiş araçlar ve teknikler kullanarak ilerleyin.

Hem sapienslerinizi mutlu etmek hem de yiyecek ve kaynakları korumak için barınaklar inşa edin. Her duvar, çatı, koltuk veya şömine ayrı ayrı yerleştirilebilir.

Her ağaç, kütük, kalas veya kaya çıkarılabilir veya yerleştirilebilir ve dünyayı istediğiniz gibi şekillendirmek için arazi kazılabilir, kazılabilir veya doldurulabilir.


42.971
OYUN BİLGİLERİ 27 Temmuz 2022 19:50
Sapiens

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 288.1 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?