Sands of Salzaar

4Sands of Salzaar indir - (Direkt indir)

Çin taraflarından RPG geldiği zaman insan ister istemez yine grind dolu uyduruk bir MMO bekliyor. Fakat zaman zaman RPG türünün de çok popüler olduğunu unutabiliyorum. Bunlar içerisinde Steam sayfasında henüz erken erişimde gözüken Sands of Salzaar var. Tabi oyun açık dünya ve RPG olarak lanse edilince insan yine omuz üstü kameralı tam 3D dünyada koşturmayı bekliyor. Fakat bu oyun için durum öyle değil. Daha indie bir görünüme sahip ve bir çok sahne yukarıdan bakış kamera ile yansıtılıyor. Çizimler ise o bütçeden beklenildiği gibi. Yine de kedi bölgesinde hit olmasına engel değil. Çıkış haftasında 50bin koypa satıldı. Sadece Çince olan bir oyun için fena değil. Gerçi oranın nüfusu da fena değil. Sands of Salzaar İngilizce olarak da gelecek. Bu ay içerisinde dil desteğinin eklenmesi bekleniyor.

Oyunun İngilizce versiyonu 22 Eylül 2020 tarihinde Steam’e eklenecek. Han-Squirrel Studio ve XD Network anonsunda yaklaşık 500bin kelimelik bir içeriğin tamamıyla çevirildiğini söylüyor. Bunun dışında yeni hikaye içeriği ve 30 yeni görev olacak. Steam Workshop üzerinden de mod desteği var. Bu modlar içerisinde yüzlerce yeni karakter, haritalar, çok oyunculu haritalar ve değişik zorluk dereceleri bulmak mümkün olacak. Fakat hepsinin tam anlamıyla oyuna dahil olması için erken erişimden çıkmasını beklemek gerekebilir. Sands of Salzaar batı bakış açısına göre tırt gözükse de, bu açıdan zengin bir oyun gibi duruyor.

Oyunun özelliklerine gelelim. Oyuncular açık dünya sandbox bir ortamda destanası bir maceraya çıkıyorlar. Bu yolculuklarında arkadaş ve düşman ediniyorlar (her RPG gibi). Yfak çaplı dövüşler de var, büyük savaşlar da. Diablo ve Dynasty Warriors karışımı gibi bir şey canlansın kafalarda. Eğer Sands of Salzaar oynanışı Diablo kadar keyifli ise bakmaya değer olabilir. Fiyatı ise şimdilik sadece 25 TL. Paylaştığımız fragmanda ne demek istediğimi daha net görmek mümkün. Fakat düşük bütçesi direk belli oluyor. Hasar rakamlarının font seçimi mesela çok net.


Sands of Salzaar indir - (Direkt indir)

75.694
OYUN BİLGİLERİ 15 Ocak 2021 14:25
Sands of Salzaar

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 2 Oca 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?