SAMURAI WARRIORS 4 DX

0Savaşan Devletler Döneminin bu zengin tasvirinde toplam 55 farklı subay yer almaktadır. “SAMURAI WARRIORS 4” oyununun yeni deluxe sürümü kostümler, silahlar, özelleştirilebilir parçalar, senaryolar, BGM ve daha fazlası dahil olmak üzere daha önce yayınlanmış 150’yi aşkın DLC içeriyor.

• Aralarında Nobuyuki Sanada ve Yoshitsugu Otani’nin de bulunduğu 55 farklı subayla etkileşime geçin!

Yoğun talep üzerine Nobuyuki Sanada ve Yoshitsugu Otani artık Savaşan Devletler Döneminin bu canlı tasvirinde yer alan çok sayıda subay arasına katıldılar. Daha önce sadece Japon sürümlerinde yer alan Takatora Todo, Naotora Ii ve Munenori Yagyu da ilk kez ana “SAMURAI WARRIORS” serisindeler.

Ayrıca, Yukimura Sanada ve Nobunaga Oda gibi hayranların favori karakterlerinin tasarımları yenilendi ve aksiyon unsurları geliştirildi. Serinin tek bir oyunundaki en yüksek sayıda, 55 eşsiz subay “SAMURAI WARRIORS” oyununun önemli bir bileşenidir.

• Savaşan Devletler Döneminin renkli tarihinde seyahat edin!
Ana Story Mode’da, tarihi olayların üzerine kurulu bir hikaye iki ayrı bölümde gelişir. Bölgesel hikayeler Kyushu ve Shikoku gibi ülkenin dört bir yanından gelen subaylara odaklanırken, birleşme hikayesi Savaşan Devletler Döneminin sonuna zemin hazırlayan olayları detaylandırır. Önceki “SAMURAI WARRIORS” başlıklarının aksine, subaylar arasındaki ilişkilerin daha dramatik bir şekilde tasvir edilmesine olanak tanıyarak, bu oyunda her bir grup arasındaki çarpışmalar yer alır. Bu subayların görüşlerini, çatışmalarını ve karmaşık duygularını doğrudan tecrübe edin.
• Serinin tamamındaki en heyecan verici aksiyonu yaşayın!

Bu seride heyecanın zirveye çıktığı 1’e karşı 1.000 çarpışmalarda düşman ordularını ezip geçmek, oyuncuların düşmanlarını hızla kuşatıp onları etkisiz hale getirmelerini sağlayan Hyper Attacks ve Spirit Gauge dolduğunda saldırıları güçlendiren Rage modu ve oyuncuların nihai bitirici hareketi gerçekleştirmelerine olanak tanıyan Musou Frenzy Attacks da dahil olmak üzere yeni unsurların eklenmesiyle daha da nefes kesici hale getirildi. Buna ek olarak, karakterlerin saldırı tipleri ve genel ilerleme sistemi yenilendi.

Bu yeni unsurlar, “WARRIORS” serisinin basit kontrol özelliklerini korurken, serideki oyunlar arasında en güçlü heyecan duygusunun yanı sıra, benzeri görülmemiş bir saldırı çeşitliliği sunuyor.


5.544
OYUN BİLGİLERİ 14 Mayıs 2024 16:47
SAMURAI WARRIORS 4 DX

Tür: Oyun, Aksiyon, Platform

Platform: PC

Boyut: 21.6 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?