Samurai Bringer

0Samurai Bringer indir - (Direkt indir)

Samurai Bringer, Japonların sekiz başlı ejderhası Yamata-no-Orochi’yi yenmek için dövüş teknikleri toplamak ve dövüş tarzınızı geliştirmek için Samuray ve Demon sürülerini kestiğiniz, her oynanışta değişen seviyeleri olan roguelite bir aksiyon oyunudur.

İlahi gücünüzü yeniden kazanın ve Yamata-no-Orochi’ye meydan okuyun
Güçlü bir tanrı olan Susanoo, ejderhaya kurban edilecek olan Kushinada’yı kurtarmak için Yamata-no-Orochi’ye meydan okudu. Ancak, ejderha tarafından alt edildi ve gücü ondan alındı.
Nakatsukuni ülkesine atıldı, şimdi kaybettiği gücünü yeniden kazanmak için uzay ve zamanın ötesinden çağrılan çok sayıda samuray ve iblisle savaşmak zorunda…

Kendi dövüş stilinizi yaratmak için dövüş tekniklerini karıştırın ve eşleştirin
Savaş Parşömenlerini elde etmek için ilerleyen samuray ve iblis ordularını alt edin.
Dilimleme, itme ve zıplama gibi teknikler, saldırı şeklinizi değiştirmek için donatılabilir.
Ayrıca, kendi dövüş stilinizi yaratmak için Combat Techniques ile kendi teçhizatlarınızı oluşturabilirsiniz.
Dönen eğik çizgilerden ateş saldırılarına ve hatta saldırılarınızı birbirine zincirlemek için kombinasyonlara kadar. Size özel bir dövüş deneyimi için kendi dövüş stilinizi oluşturun.

Yenilgi yoluyla deneyim ve güç biriktirin
Seviyeler, düşman yerleşimleri ve türü her seferinde farklı olacak şekilde prosedürel olarak oluşturulur, bu da toplamanız için farklı Combat parşömenleri anlamına gelir.
Savaşta düşmek her şeyi kaybettiğin anlamına gelmez, bu yüzden Susanoo kaybettiği gücünü geri kazanana kadar teçhizatını ve dövüş stilini geliştirmeye devam et.
Çeşitli savaş durumlarıyla başa çıkmak için çok yönlü bir teçhizat oluşturarak kendinizi hazırlayın ve güçlü sekiz başlı ejderha Yamata-no-Orochi’yi devirmeyi hedefleyin.


Samurai Bringer indir - (Direkt indir)

3.741
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 18:03
Samurai Bringer

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 296.3 MB

Crack: DARKZER0

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?