Sam & Max: Beyond Time and Space

5Sam & Max: Beyond Time and Space indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Kuzey Kutbu’ndan Gençlik Çeşmesi’ne, uzaydan Cehenneme ve geriye doğru tuhaf bir macerada Serbest Polise katılın.

Sam & Max: Beyond Time and Space, Telltale’nin epizodik Sam & Max oyunlarının ikinci sezonunun, orijinal geliştiricilerden oluşan küçük bir ekip tarafından sevgiyle güncellenen, yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. Sam, burnu adaletten yana olan iki metrelik bir köpek dedektifidir. Max, kargaşayı seven hiperkinetik bir tavşandır. Birlikte, Serbest Polis – ezoterik suçla mücadele tarzı otuz yılı aşkın bir süredir çizgi roman ve video oyunu hayranlarını eğlendiren saygısız bir komedi ikilisi.

Birbiriyle bağlantılı vakalardan oluşan bu beş bölümlük koleksiyonda, Sam ve Max Noel Baba ile bir hesaplaşma, dev bir volkanı bastırmak için bir yarış ve bir Eurotrash vampiriyle karşı karşıya gelerek suç ritmine geri döndüler. Ve sonra işler daha da garipleşiyor.

Paranoyak dükkân sahibi Bosco, büyük bir komplodan bahsetmesiyle bir şeylerin peşinde mi? Lokanta sahibi Stinky, büyükbabasına (Sinky olarak da bilinir) ne olduğuyla ilgili gerçeği mi saklıyor? Sorunlu komşu Sybil Pandemik gerçek aşkı bulabilecek mi? Biri… DOĞUM GÜNÜ mü dedi?!

IGN’nin Yılın Macera Oyunu ödülünü ilk kez kazanan ve şimdi muhteşem HD grafikler, elden geçirilmiş aydınlatma ve dudak senkronizasyonu, incelikli sinematografi, yeniden düzenlenmiş ses ve sekiz ile her zamankinden daha iyi görünen ve ses veren eğlenceli bir gezi için DeSoto’ya atlayın. canlı caz müzisyenlerinin yer aldığı yepyeni müzik parçaları.

Zombiler dans edecek. Mariachis şarkı söyleyecek. Dev bir savaş robotu sokakları çöpe atacak. Ve arkadaşlarının hayatları tehlikedeyken, Sam ve Max işleri düzeltmek için ruhlarını riske atacaklar.


Sam & Max: Beyond Time and Space indir - (Direkt indir)

13.136
OYUN BİLGİLERİ 8 Aralık 2021 21:39
Sam & Max: Beyond Time and Space

Tür: Basit Eğlence, Macera, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?