Sailwind

2Sailwind indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Sailwind dünyasında maceraya yelken açın! Hayatta kalma unsurlarına sahip bu yelken simülatörü , gerçekçi yelken fiziğine ve keşfedilecek geniş bir açık dünyaya sahiptir. Gemiye binin kargo teslimat misyonlar, tekne özelleştirmek mobilya ve dekorasyon, ya da bazı keyfini balık . Sakin olun ve yerel adalar çevresinde sakin, dinlendirici bir geziye çıkın ya da biraz maceraya hazır olduğunuzda, büyük bir tekne satın alın ve okyanus boyunca uzak diyarlara tehlikeli bir yolculuğa çıkın. Rotada kalmak, fırtınalar ve şiddetli rüzgarlarla savaşmak için navigasyon aletlerini, güneşi ve yıldızları kullanın ve uzun yolculuk için yeterli yiyecek ve su stoklamayı unutmayın!

YELKEN
Tam gerçekçi yelken fiziği – başarılı bir şekilde yelken açmak için, mükemmel açıyı bulmak için kontra yapmanız, şiddetli havalarda yelkenleri sallamanız, rüzgarın yönünü takip etmeniz gerekecek. Sürekli değişen hava ve dalgalara dikkat edin!

Her biri kendine özgü seyir özelliklerine ve performansına sahip, farklı ebat ve yelken planlarına sahip altı tekne.

MACERA & HAYATTA KALMA
Yelken açmak için birçok neden vardır – kargo teslimatı, balık tutma, keşif veya sadece zevk için.
Biraz rahatlama mı arıyorsunuz? Tropik takımadaların etrafındaki güneşli kumsalların ve berrak suların tadını çıkarın.
Bir maceraya hazır mısınız? Büyük bir tekne satın alın, erzak stoklayın, rotanızı belirleyin ve yüksek dalgalar, şiddetli rüzgarlar ve yiyecek veya suyun bitmesinin gerçek bir tehlike olduğu epik bir okyanus yolculuğuna yelken açın.

DÜNYAYI AÇ
Dünya, her biri benzersiz iklime, mimariye ve ekonomiye sahip üç farklı bölgede bulunan birçok adadan oluşur. Teknenizi demirleyin veya demirleyin, inin ve her adayı özgürce keşfedin. Hem oyunda hem de gerçek hayatta yiyecek ve su stokladığınızdan emin olun, çünkü okyanusta bir yolculuk, görünürde kara olmadan saatlerce gerçek zamanlı sürebilir!

NAVİGASYON
Yönünüzü ve konumunuzu belirlemek için pusula ve kadran gibi navigasyon araçlarını kullanın. Güneşi ve yıldızları gözlemleyin, haritada konumunuzu çizin ve uçsuz bucaksız okyanusta uzun yolculukta rotanızdan fazla uzaklaşmayacağınızı umuyoruz.

TEKNE ÖZELLEŞTİRME
Tekneniz denizdeki evinizdir. Mobilya, dekorasyon ve boya ile kişiselleştirerek rahat hissettirin. Kendi yemeğinizi yapın, güverteyi temizleyin ve cilalayın ve günün sonunda bir sandalyeye oturun ve gün batımını izlerken biraz rom veya pipo tüttürün.

DİĞER ÖZELLİKLER
– Balık tutma ve yemek pişirme
– Dinamik hava durumu ve günün saati
– Gerçekçi yıldızlar, güneş ve ay
– Dinamik ekonomi ve ticaret (düşük fiyata al, kâr için yüksek sat)


Sailwind indir - (Direkt indir)

14.269
OYUN BİLGİLERİ 29 Aralık 2021 18:20
Sailwind

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Macera

Platform: PC

Boyut: 512.9 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?