Sacrifice Your Friends

0Sacrifice Your Friends indir - (Direkt indir)

Çılgın Parti Kavgacısı

Dostlarını Kurban Et, sevimli çizgi korku tarzında 1-4 oyunculu hızlı tempolu bir parti kavgacısıdır.

Çeşitli silahlar kullanın, arkadaşlarınızla savaşın, Eskiler kültünüzü büyütün ve tehlikeli dinamik ortamlardan oluşan bir kaosta hayatta kalmaya çalışırken deliliği kucaklayın.

HP Lovecraft evreninde rehberli bir tur

Kaotik, hızlı tempolu, erişilebilir ancak ustalaşması zor olan Dostlarınızı Kurban Edin, HP Lovecraft’ın hikayelerini arkadaşlarınızla birlikte deneyimlemenizi sağlayan korkunç mitosuna yeni bir yorum getiriyor.

Lovecraft hikayelerinden ilham alan garip maceralar ve gizemler turuna çıkın: Delilik Dağı’nın derinliklerini keşfedin, Innsmouth’un balık-halk çetesinden kaçın, İsimsiz Şehir’in yeraltı mezarlarında yolunuzu bulun ve çok daha fazlasını yapın.

Tarikatınızı büyütün ve bağlılığınızı gösterin

Kurbanlarınızı sunmak ve Yaşlı Olan’ı uyandırmak için bir Tarikat seçin. Heyecan verici yeni oynama yolları için benzersiz dinamiklere sahip silahların kilidini açın.

Zafer ganimetlerinizi aptalca oyuncu özelleştirmesine dönüştürün. Arkadaşlarınızın becerilerini birden fazla eldritch oyun modunda test edin ve kendinizi Great Old Ones’ın nihai kültisti olarak kanıtlayın!


Sacrifice Your Friends indir - (Direkt indir)

5.133
OYUN BİLGİLERİ 26 Ekim 2022 12:19
Sacrifice Your Friends

Tür: Basit Eğlence, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 25 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?