Sacrifice of The Spirit

4Sacrifice of The Spirit indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Sacrifice of The Spirit, Arizona, ABD merkezli bir açık dünya hayatta kalma simülatörüdür.

Bu oyunun tek amacı, sizi insan ve onun eylemleri üzerine düşündürmektir, bunun için gerçeklik ve fizik yasalarını aşan komik ve düşmanca bir evrene dalacaksınız, akıl sağlığınız sınıra zorlanacak ve ihtiyacınız olacak. kurtarıcı yeteneklerinizi kanıtlamak için. Oyuncu, hayatta kalma mekaniklerinin dikkat çekici olacağı, seçimlerinin hikayenin ilerlemesini belirlediği, birkaç düşmanın onu yok etmeye çalıştığı paralel bir dünyayla tanışır, bu nedenle oyuncunun savunmasını sağlamak için açık dünya inşaat modunun gerekli olacağı, Yeni kaynakların toplanması ve işlenmesi laneti geri almak için birincil parçalar olun.

Kefaret arayışı içinde bu yolculukta, yaşlı bir yaşlıdan yardım alacaksınız, hayatta kalmak için eşyalar inşa etmeyi ve üretmeyi, kaynakları toplamayı, hayvanları ve canavarları öldürmeyi öğrenmeniz gerekecek, gece iblisleri saldıracak ve gece iblisleri saldıracak ve kampını yok et. nerede olursan ol. Hikayede ilerleyebilmek için yaşlı adamın görevlerini yerine getirmeniz gerekecek, ancak bu zorluk kolay olmayacak, üstesinden gelebilecek misiniz?

HİKAYE
Ruhun Kurban edilmesinde Brezilyalı kaçak bir avcı safkan bir hayvanın canını alarak korkunç bir hata yaptı ama Tabiat Ana buna izin vermedi, orman ruhları onu cezalandırdı. Şimdi tamamen düşmanca ve acımasız bir evrende lanetli bir yerli ormanda hayatta kalmak için vahşice savaşacak, hayatta kalma ve kurtuluş becerilerinin sınırları zorlanacak, bir sonraki dolunaya birkaç gün kaldı. Hayatını kurtarmak için gerçek kurbanı gerçekleştiren eski Apaçi kabilesinin bu korkunç lanetini geri alması gerekiyor, çünkü sadece kara ruhun ölümüyle lanet kırılacak, ancak bu görev kolay olmayacak, birkaç zorluk ve gösteri her şeyi yapacak. önlemek için.


Sacrifice of The Spirit indir - (Direkt indir)

22.914
OYUN BİLGİLERİ 13 Ocak 2022 17:59
Sacrifice of The Spirit

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.33 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 13 Ocak 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?