Sackboy A Big Adventure

4Dolgulu! Dikişli! Fermuarlı!
Risk ve tehlikelerle dolu destansı bir zamana karşı yarışta yalnız ilerleyin veya türlü kurnazlık dolu görevlerin üstesinden dilediğiniz gibi gelebileceğiniz eğlence dolu parti oyunuyla iki ila dört maceracıdan oluşan takımlar kurarak işbirliği yapın.

Sanatdünya’yı kötülük ustası Vex ve kâbusvari Altüst Eder’inin pençelerinden kurtarıp efsanelerde adı geçen Örgü Şövalye olabilecek misiniz?

Kötülük ustası Vex (kaos ve korkudan doğan, efsaneviye yakın bir varlık), Sackboy’un arkadaşlarını kaçırıp onları Altüst Eder’ini inşa etmeye zorladı.

Bu şeytani cihaz, Sanatdünya’yı saf hayalgücü ve masum rüyalardan oluşan fantastik bir diyar olmaktan çıkarıp çorak ve kavruk bir kâbus diyarına çevirme peşinde.

Fakat efsaneye göre, Sanatdünya’nın efsanevi koruyucuları Örgü Şövalyeler’in kadim birliğinden bahseden bir kehanet var.

Yalnızca en cesur, korkusuz, mert ve evet, yürekli olanlar, kelimelerin neredeyse kifayetsiz kaldığı korku ve tehlike dolu bu zamana karşı yarışta günü kurtarabilir.

Hadi Sackboy!
Karla kaplı dağlardan yoğun ormanlık bölgelere, derin su altı diyarlarından uzay kolonilerine kadar uzanan mekânlarda yalnız başınıza veya en cesur arkadaşlarınızla maceraya atılın.
Vex’i alt edin. Sack Halkı’nı kurtarın. Günü kurtarın.

Kaderini gerçekleştirme vakti geldi Sackboy.

Yünlü bir maceraperest ve kahramandan sonra… Örgü Şövalye olma vakti.

Tehlikelerle dolu platform tecrübesi!

Sanatdünya’nın kendine özgü, elle yaratılmış diyarlarının dört bir yanını keşfedin.

Devasa çeşitliliğe sahip mücadeleler, azılı düşmanlar ve ters köşe yapan sürprizlerle yüzleşmek için Sackboy’un havalı ve çeşitli hareketlerini kullanın.

Sizi nelerin beklediğini asla kestiremeyeceğiniz bu büyüleyici ve baştan aşağıya eğlence dolu destansı maceraya doyamayacak, tekrar, tekrar ve… Tekrar oynamak isteyeceksiniz.


42.077
OYUN BİLGİLERİ 27 Ekim 2022 18:37
Sackboy A Big Adventure

Tür: Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 54 GB

Crack: P2P

Tarih: 27 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?