Ryan’s Rescue Squad

1Ryan’s Rescue Squad indir - (Direkt indir)

Ryan’ın arkadaşları kötü Dark Titan, Robo Combo ve Packrat tarafından kaçırıldı. Onları yalnızca sen kurtarabilirsin! Slime, uzay gemisi kullanan düşmanlar ve Ryan’ın Sürpriz Yumurtalarıyla dolu bir maceraya atıl. Güneş Altınlarını ve Sürpriz Yumurtaları toplayarak yeni mağaza eşyaları aç ve karakterini eğlenceli uzaylı şapkaları, oyuncu ekipmanları ve daha fazlasıyla özelleştir. Platform becerilerini ve özel hareketlerini kullanarak da günü kurtar.

Bu düşmanları yalnız başına yenemezsin. O yüzden Ryan’ın Dünyası’ndan neşeli karakterlerin arkanda olması iyi olmuş. Gill’in Fıçılarını, Moe’nun Uzay Gemisini ve Peck’in Slime’ını kullanarak düşmanları sersemlet ve yen. Dev bir Shelldon’a bile binebilirsin! Birbirinden harika Oyuncak, Korsan, Uzay ve Tarih Öncesi dünyalarını keşfederken hepsiyle karşılaşacaksın. Ryan’ın arkadaşları da kurtarılmak için seni bekliyor olacak.

Hangi kahraman olacağını seç: Ryan, Combo Panda, Alpha Lexa ya da Gus the Gummy Gator. Sonra da Ryan’ın Dünyası’na atla. Bir arkadaşını ya da bir büyüğünü yerel iki oyunculu modda seninle oynamak için davet et. Uzay Gemisi Uçuşu ve Yerden Yüksek gibi heyecanlı oyunları dene. Dark Titan’ı ve onun zalim müttefiklerini yenebilecek misin?

• KARAKTERİNİ SEÇ – Ryan, Combo Panda, Alpha Lexa ya da Gus the Gummy Gator ol
• TAKIMINI KUR – Yerel 2 oyunculu modda beraber oyna
• MİNİ OYUNLAR OYNA – Tam İsabet, Uzay Gemisi Uçuşu, Yerden Yüksek ve Atış Serbest!
• GÜÇLEN! – Moe’nun pizzasını yiyerek yenilmezlik gibi güçler kazan!


Ryan’s Rescue Squad indir - (Direkt indir)

3.952
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2022 18:06
Ryan’s Rescue Squad

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 4 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?