RXC Rally Cross Challenge

2Kariyer
Stok D Grubu araçlardan profesyonel ralli Grup R canavarlarına kadar yarışın. 55 yarışlık seride kariyeriniz boyunca yolunuzu seçin. Yarışları kazanarak yıldızları ve üniformaları toplayın, şampiyonlukları kazanarak araçları toplayın. Kariyer sizi 11-25 saate kadar sürücü koltuğunda tutacak.

Becerilerinizi geliştirin ve dünya çapındaki 672 skor tablosunda en iyi hızınızı belirlemek için diğer oyuncularla rekabet edin. 8 yarış pistinin her biri, sizi her turda tetikte tutacak dinamik çekiş yüzeylerine sahip 12 pist düzenine sahiptir.

Turlar, süre, hasar ve daha fazlasını kontrol ederek çevrimiçi yarışlarınızı özelleştirin. 3 turluk hızlı bir sprint veya 24 saatlik zorlu bir dayanıklılık yarışı oluşturun, seçenekler sonsuzdur. Multiplayer ayrıca her haritayı arkadaşlarınızla keşfetmeniz için bir Serbest Dolaşım moduna sahiptir. Nasıl oynamak istediğinizi siz seçersiniz.

Diğer oyuncularla, duvarlarla ve engellerle temasa geçtiğinizde 27 aracın her birinin performansı etkilenir. Bükülmüş süspansiyon ve yönlendirmeden tekerlekleri ve lastikleri kaybetmeye kadar, dikkatsizce sürmek sizi podyumun tepesinden uzak tutar.

Pistte rahat bir sürüşe ihtiyacınız olduğu kadar zaman ayırın. Bir virajda yeni bir hat deneyin veya belirli bir fren bölgesini kesin. Çok oyunculu modda birkaç arkadaş ekleyin ve her kursun sunduğu her şeyi keşfedin.


7.265
OYUN BİLGİLERİ 24 Kasım 2022 14:27
RXC Rally Cross Challenge

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Yarış

Platform: PC

Boyut: 1.18 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 23 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?