RWBY Arrowfell

0Patlayıcı bir yeni aksiyonlu RWBY macerasına dal! RWBY Takımının dört üyesi olan Ruby Rose, Weiss Schnee, Blake Belladonna ve Yang Xiao Long arasında anında değişim yap ve onlara özel silahlar ile Suretleri kullanarak RWBY 7. Sezonuyla aynı ilerleyen bu hikayede Grimm Yaratıklarıyla ve diğer düşmanlarla savaş.

RWBY’nin orijinal oyuncu kadrosundan seslendirmelerle, ekipten sahne arkası yepyeni ara sahnelerle ve Jeff Williams ile Casey Lee Williams’tan yepyeni bir tanıtım müziğiyle; RWBY: Arrowfell, çevresel bulmacaları çözmek, dev elebaşlarını öldürmek, Yetenek Puanlarıyla güçlenmek ve Penny, Winter ve General Ironwood’un yanı sıra esrarengiz yeni Avcı takımı BRIR ile etkileşime girmek için Atlas’ı ve etrafındaki bölgeleri keşfetmene imkan tanıyor! RWBY: Arrowfell’de, Kalıntıyı gizemli ve yeni bir tehlikeden sadece RWBY Takımı koruyabilir!

Ana Özellikler:
• RWBY Takımının dört üyesi Ruby, Weiss, Blake ve Yang’dan biri olarak oyna. Her birinin kendi silahları ve becerileri bulunur! İstediğin zaman onları değiştir!

• Savaşta üstünlük kazanmak ve bulmacaları çözmek için her karakterin Suretlerini kullan!

• RWBY’nin orijinal ses kadrosunun yetenekleri, ayrıca Casey Lee Williams’ın vokalleriyle Jeff Williams’tan yeni bir tanıtım şarkısı yer alıyor!

• RWBY yazarları Kerry Shawcross, Miles Luna ve Eddy Rivas’tan çıkan, RWBY 7. Sezonunda geçen yepyeni bir hikaye!

• Atlas’ta, Mantle’da ve etrafındaki bölgelerde çeşitli lineer olmayan ortamları keşfet!

• Penny, Winter, General Ironwood ve Birinci Sınıf Ajanlar gibi tanıdık karakterlerin yanı sıra BRIR Takımı gibi yeni yüzlerle etkileşime gir!

• RWBY Takımının istatistiklerini artırmak için Yetenek Puanları topla!


5.213
OYUN BİLGİLERİ 17 Kasım 2022 13:51
RWBY Arrowfell

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.96 GB

Crack: P2P

Tarih: 16 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?