Rune Factory 5

0Büyük bir Rune Factory macerasına atılırken Rigbarth’ta yeni bir hayatın tohumlarını ek!

Uykulu sınır kasabası Rigbarth’ta, insanlık ve doğa arasındaki dengeyi yöneten rünleri etkileyen gizemli olaylar ortaya çıkıyor…

Barışı koruma teşkilatının en yeni korucusu seed olarak, yetkilinizle kabadayı canavarları toplayarak sınır kasabasını koruyun. Seed tarafından verilen büyü mührü. Bir görevde olmadığınızda, kasabanın çiftçilik, festivaller ve dostluklar yoluyla gelişmesine yardımcı olmak için Rigbarth halkıyla birlikte çalışın!

Ancak barışın dengesi değişmeye başladığında, kendinizi kanıtlamanın zamanı gelir. Kasaba halkıyla takım kurun ve diyarın başına gelen gizemi çözmek için büyük bir maceraya atılın, kaosa inişi durdurmak için iç gücünüzü kucaklayın.

Hızlı tempolu aksiyon RPG savaşı
Ekip çalışmasını ve stratejiyi teşvik eden güçlü ve şık bağlantı saldırılarının kilidini açmak için yanınızda Rigbarth’tan arkadaşlarınızla birlikte uçsuz bucaksız, canlı vahşi doğaya çıkın.

Fantezi çiftçilik yeni zirvelere taşındı
Ejderhaların sırtında çok çeşitli mahsuller yetiştirirken yardımsever çiftlik işçileriniz olarak hizmet etmek için canavarları evcilleştirin!

Yeni evinizde rahatlayın
Şehir hayatının daha yumuşak temposunun tadını çıkarmak için maceranıza zaman ayırın. Yemek pişirme, el işi yapma ve balık tutma yarışmalarında yarışın ya da Rigbarth’ın birçok mevsimsel festivalinden birinde yıldızları seyretmek için sevgilinizi size katılmaya davet edin.

Özel birini bul
Eşsiz hikayelerini tamamlayarak arkadaşlıklar kurun ve Rigbarth’ın uygun evlilik adaylarını tanıyın. Aşık ol, soruyu sor ve hatta bir aile kur!


3.678
OYUN BİLGİLERİ 13 Temmuz 2022 23:17
Rune Factory 5

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 8.63 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?