Rugby Union Team Manager 4

0Rugby Union Team Manager 4 indir - (Direkt indir)

“1 Numaralı Ragbi Birliği Yönetim Oyunu”nun dördüncü taksiti.
Rugby Union Takım Yöneticisi 4 size kendi Rugby Birliği takımınızı yönetmenin tam kontrolünü verir. Antrenman programları, antrenörler, fizyoterapistler, izcilik, finans, sponsorlar, tesisler ve daha fazlası.

DAHA FAZLA!
Aralarından seçim yapabileceğiniz 10.000’den fazla üst düzey oyuncuyla hem Kuzey hem de Güney yarımkürede Rugby’deki en büyük turnuvalarda gezinin!
Ne var ne yok?

Eğitimde bir revizyon yaşandı ve artık antrenörleri pozisyonlara atayabileceğiniz bir Delegasyon ekranı var. Takım Seçimi ekranı artık sürükleyip bırakılıyor ve ayrıca tüm oyuncuları, nitelikleriyle birlikte filtreler ve seçeneklerle birlikte gösteriyor.

Artık İlerlet düğmesine bastığınızda, farklı türde eşleşmelerin sonuçları için bölmeler içeren işlem bölmeleri var. Artık oyuncular ve antrenörler için oyun içi editörler var, düzenlemelerinizi sadece oyunun başında değil, oyun devam ederken de yapabilirsiniz.

Maç başlama vuruşlarında artık uzun, orta veya kısa başlama vuruşları seçeneği var. Maçta artık scrum verildiğinde kararlaştırılacak olan scrum hamle seçenekleri var.

Maçta artık line-out verildiğinde kararlaştırılacak line-out hareket seçenekleri var.

Transfer ekranlarına Transfer Teklifleri eklendi, sözleşmelerinin son yılındaki oyuncular Transfer Tekliflerini alıyor. Bir Transfer Teklifi kabul edildiğinde, oyuncu mevcut sezonun sonunda ücretsiz transferi yapar.


Rugby Union Team Manager 4 indir - (Direkt indir)

11.998
OYUN BİLGİLERİ 15 Temmuz 2023 18:42
Rugby Union Team Manager 4

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.15 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 30 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?